Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz az ha több vizet iszok...

Igaz az ha több vizet iszok akkor tisztább lesz az arcbőröm és nem lesz annyira pattanásos? Valakinek van ezzel tapasztalata?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nincs meg a napi 1 liter víz. De próbálok odafigyelni
2021. jan. 18. 20:30
 1/6 anonim válasza:
89%

Hát ezt embere válogatja. Én mindig megiszom a napi minimum 1 liter vizet + pár bögre teát. Egészségesen étkezek, kerülöm a zsíros, cukros ételeket mégis van rajtam mindig jó pár pattanás. Sajnos nálam ez genetika :( apum is nagyon pattanásos volt. Nem tudom. lehet sokkal rosszabb lenne, ha nem innék ennyit.

Szerintem érdemes kipróbálni, ártani nem árt, sőt csak jót teszel vele az egészségednek.

2021. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. jan. 18. 20:48
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Nem igaz, de a szerveit összességében hálásak lesznek érte.
2021. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Önmagában nem csinál semmit a pattanásokkal.


De a megfelelő víz és folyadékpótlas nagyon-nagyon fontos. Veséidnek, vérkeringésnek, emésztésednek, meg persze bőrődnek is persze.


Kérdés, hogyan ápolod a bőrödet? Miket használsz? Milyen típusú a bőröd kb? Zsíros, száraz, kombinált, normál?

2021. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmit nem használok mert eddig mindentől mégtöbb pattanás jött ki. Zsiros a borom
2021. jan. 18. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
5 Akkor keress egy jó kozmetikust és járj el kezelésekre, kérdd meg, hogy állítson össze neked egy arcápolási rutint és azokat a termékeket használd rendszeresen. Vizet igyál nyugodtan, nem árt. Viszont a pattanásokkal semmit nem tud kezdeni.
2021. jan. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!