Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotvalkozas utan, par nap...

Borotvalkozas utan, par nap utan(borosta) nagyon szaraz a borom, tudnatok ajanlani hidratalo kremet, viszonylag ar/ertekben penztarca barat ?

Figyelt kérdés

amiket hasznaltam, de egyik sem segit annyira, amennyire szeretnem.

Pattanasra hajlamos a borom - ezert nem tudok mindennap borotvalkozni(4 naponta szoktam kb.).


CERAVE MOISTURIZING CREAM

[link]


BEPANTHEN SENSIDAILY KRÉM

[link]


Amit hasznalok es bevallt krem , borotvalkozas utan(borostasodas utan mar ez is keves, de kozvetlen borotvalkozas utan nagyon puha a borom):

RYOR Arcápoló krém férfiaknak 100 ml

[link]


Ma mar nem tudtam mit kezdjek a szarazsaggal, ezert ezzel a miceralis vizzel tapogattam at az arcom, javitott rajta,kicsit hidrataltabnak,puhabnak ereztem az arcom:

BIODERMA HYDRABIO H2O MICELLE SOLUTION

[link]


Hidratalo maszk/krem

RYOR Original Beer Cosmetics MASK

[link]


The Honest Company, Purely Sensitive, Face + Body Lotion, Fragrance Free

[link]


Aloe vera gelt is szoktam hasznalni,,,pakolaskent, de ugye az nem hidratal.



Szoktam p8r csepp kender olajat is keverni CERAVe kremhez. Valamit tett azert,de meg sem az igazi, es nagyon be kell pakolonom az arcom kremekel, kicsit kenyelmetlen is :| de legalabb volna hatasa...



2021. jan. 19. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Baba olaj

Amúgy úgy borotvalkozz hogy beulsz a meleg kadba (nem teli) és babaolajozzd be a borodet nekem legalább is ez nagyon bevált

2021. jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bróbáld ki az “AlulAm” krèmet! bárhol hozzá férhetsz.
2021. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!