Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extra gyors hajnövesztési...

Extra gyors hajnövesztési tippek?! SOS!!

Figyelt kérdés
Egy tragikusan sikeredett hajfestést szeretnék a lehető legesleggyorsabban eltünteni. Átfesteni nem fogom. (barna az eredeti hajszínem, arra lett szőke feste de nagyon nagyon nem tetszik). A festés valamivel a tő alól indul és úgy terveztem, hogy lenövesztem váll alá a festéket, majd onnan levágom az összes szőke hajat, de amíg lenő váll aláig hajnövesztési technika kéne sürgősen!! Van valakinek valami BEVÁLT techinkája hajnövesztésre ami gyorsan működik? - (néhány hónapban gondolkodom) - vagy ha nem is gyorsan, de legalább működik? A különböző fejmasszírozó eszközök mennyire hatásosak?

#hajfestés #hajnövesztés #szőkítés #lenövés #rossulsikerülthajfestés #beválthajnövesztésimódszerek
2021. jan. 19. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell semmilyen fejmasszirozo eszkozt venni. Szedj vitamint es ha a keringest szeretned fokozni, akkor estenkent masszirozhatod a fejborod az ujjaid segitsegevel
2021. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Néhány hónapba ne gondolkodj, én tavaly vágtam le lenövesztett szőkét és a pont 2 éves lenövésem ért váll alá úgy hogy alapból gyorsan nő a hajam és rendszeresen masszíroztam ricinusolajjal... legeslegjobb esetben is maximum 2 centit nő a haj és az is nagyrészt genetika, semmivel nem tudod felgyorsítani. Ha ennyire nem tetszik szerintem fesd be, a lenövés nem lesz valami esztétikus
2021. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Nem viccelek, mártsad fosba, ilyen hülyének pont jó! Troll
2021. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Nincs ilyen.
2021. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
35%
Egyél élesztőt! Nem viccelek, tényleg segíti a haj növekedését.
2021. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ricinus olaj hetente egyszer.Én is szoktam élesztőt enni,pakolásnak is raktam fel.Az én hajam amúfy is gyorsan nő,de nyolc hónap alatt nem nőtt csak fülig a hajam,amikor a feketét növesztettem le.Ha nagyon zavar festesd vissza barnára,és azt növeszd le.
2021. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
67%
Rizsviz. Nem a legrövidebb mert 1 hónapig tartó úgynevezett “kúra” nekem bevált nőtt 3 cm a hajam 1 hónap alatt
2021. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!