Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az amit a raszta hajról...

Mi az amit a raszta hajról tudni kell?

Figyelt kérdés

Szeretném berasztásítani, de nem tudok sok mindent még róla? Bonyolult tisztán tartani? Kilehet belőpebszedni? Ha igen akkor mennyi odő után? Kényelmes vele élni? Nem zavaró az alvásban? Fele olyan hosszú lesz a hajam?

Köszi a válaszokat! Elsősorban tapasztalatok érdekelnek! 😊


2021. jan. 22. 09:13
 1/2 anonim válasza:
61%

Szia. Olyan hosszúra csináljak amilyenre kéred tudnak hozzá tenni póthajat..

De nehéz tisztán tartani nem szabad csak 4-5 havonta mivel nehezen szárad és be peniszedik vannak rá puderok krémek amikkel lehet ápolni hogy ne legyen büdös.

Ha rá untál nem lehet ki bontani csak ha le vágod a teljes hajad és újra nol

2021. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem vékony tincseim vannak, így "hamar" szárad, olyan is volt hogy 5 naponta mostam, most 2 hetente kb. Nem büdösödik, pedig még házi kutyult pakolást is szokott kapni. Mondjuk után legalább 3x mosom át a hajam. De hetente a fejbőrönél azért kicsit átmosom.

Érdemes mindenmentes samponokat, esetleg samponszappant használni. Bár nem segít a tincsek összeállásában a balzsam, én úgy vagyok vele, hogy megérdemli a hajam, legalább minden 2. mosásnál.

Ha szorosan a töve be van horgolva a fejbőrödnél az fáj, de sztem nem okoz gondot hozzászokni.

Nem egészen lesz fele hosszú a hajad, de jócskán megkurtulhat a hosszú.

Az emberek fele még mindig hülyén áll a rasztához. A rasztások egy része is.

Érdemes lehet megtanulnod magadnak valamilyen szinten horgolni, mert hosszú távon tud egy összeg lenni.

2021. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!