Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a raszta hajról?...

Mit gondoltok a raszta hajról? Esetleg akinek ilyen van, leírná hogy milyen nehéz ápolni, hogy mik az előnyei-hátrányai?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 01:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Rengeteg meló van vele. Ha csak divatozni akarsz vele, akkor felejtsd el, mert amennyi energiát bele kell ölnöd, az tényleg sok. És igen, kell mosni is(nem, nem normál samponnal!!!!!! olyannal tilos!!!). Horgolgatni kell folyamatosan, a lenövést is bele kell dolgozni rendesen. Fél évente illik teljesen rendbetenni. Az első fél évben pedig minden nap kell vele foglalkozni(horgolás, sodorgatás etc). A mosás nem könnyű, ez függ a haj hosszától. Ha már váll alatti hosszúságú hajad van, akkor jól meg fog izmosodni a nyakad :D Nekem volt, de a fejbőröm nem bírta és hámlott. Pedig havonta-másfél havonta mostam.(ez így jó is volt, ennél sűrűbben nem kell) Ez is benne van a pakliban, szóval ha érzékeny a fejbőröd, akkor nem ajánlott, mert sok időt, pénzt és energiát fogsz belefektetni.
2015. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire számít divatozásnak hogy már évek óta tetszik.:D De amúgy ha tényleg ennyi meló van vele, akkor inkább továbbra is csak gyönyörködök benne.:3 Köszi a választ! :D
2015. jan. 4. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!