Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vajon kozmetikus csinál ilyet is?

Vajon kozmetikus csinál ilyet is?

Figyelt kérdés
Ha bejelentkezek szemöldökigazításra és úgy érkezem, hogy ki van húzva szemöldökceruzával a ív, de sajnos nem tudom szimmetrikusra a kettőt megcsinálni, megkérhetem, hogy húzza ki nekem? Szívesen ki is fizetem, ha ez sminkelésnek számít, nem tudom. Mert utána elmennék szemöldöktetoválásra és hogy pontosan lássa a tetováló, hogy milyenre szeretném.
2021. jan. 25. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A tetoválóhoz ne menj frissen szedett szemöldökkel, mert akkor nem látja, hogy milyen az eredeti forma, hogy nőnek a szálak.


Hidd el, egy profi szemöldök tetováló mm-re fel fogja neked rajzolni az új formát, ez a dolga. Sokkal jobban ért hozzá, hiszen napi szinten ezt csinálja, mint egy kozmetikus.

2021. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel a szemöldök tetováló is megtudja neked rajzolni. Sőt, általában a tetoválást úgy kezdik, hogy megrajzolnak egy formát, megmutatják neked hogy hogy tetszene.

Szóval teljeswn felesleges elmenned.

Rendes tetoválóval csináltatod, vagy kozmetikussal?

A rendes tetoválást nem ajánlom. Nagyon csúnya lesz és maradandó. 5 év múlva lehet nem fog tetszeni már, és nagyon nem is tudsz vele mit kezdeni. Inkább a kozmetikus által készített sminktetoválást ajánlanám.:)

2021. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felesleges. A tetováló felrajzolja neked
2021. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Régen voltam már sminktetováltatni és sajnos nem olyan lett, mint elképzeltem, hiába beszéltük, félreértettük egymást, mivel világos volt, szépen lekopott, csak 1 lézeres alkalom kellett és most biztosra mennék, ezért kérdezem.
2021. jan. 25. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj profi szakemberhez, akkor olyan lesz, amilyet akarsz.
2021. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elismertnél voltam.🤷
2021. jan. 25. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!