Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használhatok minden egyes...

Használhatok minden egyes napon arcradírt?

Figyelt kérdés
Találtam olyat amit nagyon szeretek, kb mintha egy kezelést kapnék!
2021. jan. 26. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem , nem használok mindennap.

Havi 1x hasznalok.

Nem egeszseges mindennap hasznalni


Ferfi vagyok

2021. jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mosakszol is, akkor nem a kosz ellen használod.

Arra a rétegre, amit leradírozol, a bőrnek szüksége van.

Következik a fentiekből, ha megvetted, használhatod, de nem ajánlott naponta.

2021. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ne használd naponta
2021. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem szabad minden nap, csak heti egyszer-kétszer.
2021. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Használhatod, de rövid időn belül szét fogja cseszni az arcbőröd. Ha így is megéri, akkor hajrá.
2021. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

"A mechanikai, vagyis szemcsés peelingek folyamatos használata, komoly bőrfelszíni hámsérüléseket okozhat, melyek szabad szemmel nem láthatók, mégis hosszú távon visszafordíthatatlan bőrállag romláshoz vezethetnek.

A tág pórusú bőrnek kimondottan ez a típusú peeling a halála, mivel a bőr apró gödröcskéibe beleülnek a szemcsék a bőrradírból, majd a dörzsölés hatására az egyébként is tág pórusokat egyre jobban szétszedik, tágítják és bántják. Ilyenkor a bőr egyébként is sérül és a sérült hámfelület fokozottabban ki van téve a kórokozóknak, baktérumoknak. Ezekből a felülfertőzésekből alakulnak ki a bőrön később a bakteriális fertőzések, aknék, gyulladások, és aki nincs tisztában a kialakulás okával, egyre többet próbálja peelingezéssel helyrehozni a tisztátalan, gyulladt bőrt, amivel viszont csak még rosszabbat tesz neki."

2021. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%

Figyi, vannak az általános érvényű szabályok, és vannak a személyes tapasztalatok. Én felváltva használok kémiai ill. fizikai radírt, ma pl. kémiait fogok, holnap fizikait, aztán megint kémiait, és így tovább.


Nem most kezdtem az arcápolást, kb 15 éve, és tudom, mi árt, mi nem árt a bőrömnek. Nekem ez kell, különben rinocérosz bőröm van.

2021. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak heti 1x szoktam használni
2021. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja,hát valójában ez testradír..Lehet hogy akkor ezzel is ártok? :/
2021. jan. 27. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!