Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? A hajam vékonyszal...

Mit tegyek? A hajam vékonyszalú és rövid. Valaki tud bevált hajvitamint és tapasztalatot mondani?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? A hajam vékonyszalú és rövid. Szeretném megnöveszteni. Eddig évekig próbálkoztam próbáltam ricinus olajat és kókuszolajat (ezeket pakolásokban használtam és mellette masszírozom a fejbőröm) viszont csak a derakamig nő és utána nem képes nőni!!☹szeretnék mindenféleképpen hajvitamint kipróbálni..interneten utána próbáltam nézni de akárhol keresem csak lekramok és olyan emberek vannak akik fizetett szponzorációt mutatnak be (ezekben nem bízom) ezért szeretném itt megkérdezni hogy van e esetleg olyan hajvitamin ami tényleg hatásos és megéri e a pénzét???? Teljesen tanácstalan vagyok.

#vitamin #tapasztalat #hajvitamin #Rövid vékony szálú haj #Nem nő tovább
2021. jan. 30. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Hagyd a növesztést a fenébe, borotváld le az egészet, és me foglalkozz vele.
2021. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nő létemre vicces lenne de ha te megteszed megfontolom 😏
2021. jan. 30. 22:29
 3/3 anonim ***** válasza:
11%
Most is kopasz vagyok, szóval nálad a labda 😁
2021. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!