Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem szeretem a kreol bőrömet....

Nem szeretem a kreol bőrömet. Barna a szemem és a hajam is. Utálom, hogy mindenki azt hiszi cigány vagyok. Tudnátok mondani tapasztalatokat? Jól esne egy kis önbizalom növelés. 😊 fiúk, vélemény?

Figyelt kérdés
Sokan azt hiszik arab, vagy török származású vagyok, és az se szépít rajta hogy a nevem egy nagyon ritka név... azt is utálom ha cigánynak hisznek. Nem akarok rasszista lenni de engem zavar. Nem tudom mit tehetnék ez ellen hogy ne higyjék hogy cigány vagyok? Még hozzá hajam és szemem is sötét barna. Osztálytarsaim is kérdezték már hogy nincs-e a családban cigány. Nagyon zavar ez, hogy ha valakinek kicsit sötétett (kreol) bőre van máris kicikizik. Ez miatt nincs sok önbizalmam. Kerülöm a cifra, virágos ruhákat is nehogy az is rátegyen.

2017. máj. 5. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Irigység... Érdekes, miért járnak a lányok, nők (de gyakran a palik is) szoliba? Nem azért, mert mindenki kreol bőrt akar?

Amúgy azért nem mindegy az arcberendezésed, hajad, stb., azoknak is van jellegzetessége, ha valaki cigány, arab, török....

2017. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amugy mindenkinek az jon be jobban ami nincs az adott részen. pl: nekem az ázsiai csajok de az ázsiaiaknak meg az europai emberek mert nagy a szemuk es az olyan "animes".

Amugy válaszoljak is, nekem volt kreol oszt.társam és sose mondták rá h cigány... bár a cigányok jobban barátkoztak vele és azt hitték az, de ha a stilusod jó és közelebb megismersz valakit akkor ha mondod neki nem vagy cigány csak kreol akkor nincs gond. Azért a családban csak van fehér ember nem?

2017. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

A cigóknak van egy jellegzetes maró szaguk, tarts oda a karod h szimatolják meg. :-)

Nekem kifejezetten bejönnek a barna hajdú/szemű lányok, és bőrszínnek se rossz. :D

2017. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Egy cipőben járunk!:)

De figyelj! Két fajta roma létezik:

- "Hé te ott! Van egy szal cigid??? Nincs? Telefon penztarca ide!!" Na ez a legallja

- masik meg van diplomája , éretségie tud viselkedni és tisztességes es probál minél tőbb embernél bevállni!

Csak az a baj hogy a rossz "brazilok" miatt elitélik az összes normális romát!

Mondhatod azt hogy roma vagy! En is azt mondom, de ne úgy viselkedj mint a legallja!

Legyel tisztességes és magabiztos, a negatívumokat meg engedd el! :)

16/F

2017. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Nagyon kedvesek vagytok!
2017. máj. 9. 06:56
 6/6 anonim válasza:

#4 Szóval szerinted csak két fajta cigány van, a tarhálós , és a tanult.

Ez többet elmond rólad mint amennyit hiszel.

2017. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!