Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sokszor hallottam hogy hajmosá...

Sokszor hallottam hogy hajmosás előtt ecetet kell a hajra rakni és így kevèsbè zsirosodik esetleg probàltàtok már? És ha igen akkor leirjàtok hogy szoktàtok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Hajmosás után kell, balzsam helyett. Úgy csinálom, hogy egy kevés ecetet vízzel felhigítok vízzel (sosem szabad töményen használni) majd leöblítem vele a hajamat. Valaki nem öblít már ez után, én viszont igen mert nekem úgy jobban bevált ha lemosom sima vízzel utána. Kicsit nehezebb utána kifésülni a hajat viszont ha sikerült akkor nagyon fényes lesz és puha, szerintem később is kezd el zsírosodni.
2021. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
26%
nem elotte kell es nem is balzsam helyett (a balazsamot miert valtana ki?!), hanem sampon-balzsam utan, utolso obliteskent. a zsirosodason nem fog segiteni, elvileg fenyesebb lesz tole a haj, en 1x-2x probaltam, de semmi, szoval szerintem nem er ennyit elviselni az a szagot.
2021. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!