Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a sötétbarna hajamat ilyen...

Ha a sötétbarna hajamat ilyen színűre festeném, az nagyon tönkretenné?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta gondolkozom, hogy befessem-e a hajamat és azt hiszem most jutottam el odáig, hogy rávegyem magam. Hosszú, sötét barna hajam van, sosem volt még festve.

Valami ilyesmire gondoltam:

[link]


Szerintetek? Nagyon tönkre tenné a hajam? Illetve ilyesmi színt mennyi idő alatt lehet elérni? Már az első festés után, vagy 2-3 festés is szükséges?

Természetesen keresnék egy jó fodrászt, nem otthon magamnak :))



2021. jan. 31. 16:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként most nézem, nem éppen a legjobb képet találtam. Valamiért pinterestről nem tudtam feltölteni amelyiket akartam. Az én hajamban nem lenne átmenet, sem melír. Egyszínű lenne.
2021. jan. 31. 16:12
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is sötétbarna a hajam. Évekig festettem sötétszőkére. Nekem nagyon tönkrement a hajam tőle. :-(

Növeszteni szerettem volna a hajamat, de nagy nehezen házközélig nőtt meg csak, annak a vége is hamar töredezetté vált.

Igaz, nekem vékonyszálú a hajam.

Nagyon jó indulattal, azt ajánlom, hogy nagyon gondold át.

Persze, lehet, hogy a te hajad erősebb, de ezt is kalkuláld bele a döntésedbe.

Sok sikert! :-)

2021. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
* hátközépig, bocsánat :-D
2021. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!😘

Amúgy az én hajam vastag szálú, és nagyon dús. Ettől függetlenül ugyanúgy letörhet, vagy leéghet. Gondolkozom még rajta. Pedig úgy szeretném, csak hát tényleg kockázatos.

2021. jan. 31. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!