Vörösből szőke?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete voltam le szivatni a hajamból a feketet, kaptam is egy répa vörös hajszint, viszont drágának tartom hogy menjek még 1-2x fodrászhoz szóval az lenne a kérdésem hogy répa vörösre ha ra megyek valami szőke színnel megfogja? Vagy valami hajfestekkel

amivel szépen lassan elérem a szoket? Előre köszönöm❤️

Ilyen most kb: [link]



2021. febr. 4. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is fekete volt és szőkét szerettem volna.

3x kellett leszívatni, hogy valami értelmes színe legyen amivel tudtunk kezdeni valamit. Ebből a vörösből színezővel szőkét nem tudtam csinálni. Mikor meg volt a 3. szőkítés akkor utána lett szím rajta, de akkor sem volt az igazi. Egyébként anya csinálta végig, mert őfodrásznak tanult és segített.

De amúgy ha nem tanulta volna nem álltam volna neki, mert ha rosszul sül el akkor elégetem a hajam. Azt meg azért nem szeretném. Amúgy is nagyon megviselt lett a hajam, mint mindnekinek egy szőkítés után.

2021. febr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted hülyeség lenne neki állni ra festeni egy szoket? Inkább menjek fodrászhoz?
2021. febr. 4. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Én inkább fodrászhoz mennék, de nem látok a pénztárvádba, nem mondhatom meg. De célszerű lenne, inkább menj el, minthogy leégesd a hajad. Aztán drágább lesz helyre hozni, meg csúnya is lesz.
2021. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!