Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hord sok idősebb nő (50...

Miért hord sok idősebb nő (50 körüliek) kislányfrizurát (hosszú hajat)?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Én ezt egyáltalán nem tapasztaltam, inkább rövid hajat vágatnak. Van aki már 30 éves kor után is.
2021. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

A hosszú haj nem kislány frizura.


Törvény meg nem tiltja, legalábbis remélem.

2021. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Miért hosszú haja csak a 12-30 éveseknek lehet vagy mi?

Az, hogy neked nem tetszik egyéni szoc probléma.

2021. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

aha szoval szerinted hosszu haj = kislanyfrizura? gratulalok a brillians logikadboz👏🏻

ennyi erovel, akkor 15 felett senkinek ne legyen hossz haja vagy mi? en 30 evesen akkor kislany frizurat hordok? jo errol tudni. erdekes, eddig mindenki dicserte a dus, egeszseges, termeszetes hajam, senki nem mondta, h kislanyos. mondjuk nem is kerem rola fogyatekosok velemenyet.


amugy semmi kozod hozza, az tetszik nekik es kesz. nincs eloirva, h 50 felett kotelezo dauerolt mamahajat hordani. foglalkozz a sajat frizuraddal.

2021. febr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Én meg pont azon szoktam gondolkodni, hogy miért vágat nagyon sok idős nő formátlan, rövid hajat magának és miért hordanak fura dauer meg tupír kombinációkat és festik a hajukat borzalmas színekre. Komolyan, néha azon gondolkozok, hogy bemennek a fodrászhoz és azt mondják: "olyan hajat szeretnék, mintha egy tornádó sepert volna végig a fejemen" vagy "légyszi nyírd le úgy, mint Pista férjem szokta az árokpartot fűkaszával" és már előre félek, milyen fura hajam lesz, mire megöregszem.

De már kb annyi ilyet látok, hogy egyenesen kellemes meglepetés, ha egy néninek mondjuk állig érő ősz/szépre festett haja van. Nem értem, neked mi a bajod a nem rövid hajjal🤔

2021. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Akkor akinek mondjuk 20-on èvesen rövid pixie frizurája van az meg koravèn!? 🤔🙄
2021. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
50 körüli nő az még szinte kislány. 2021 van, rengeteg olyan nőt ismerek, aki most 50 körüli, és ugyan úgy néz ki, mint 20 évesen. Soknak gyereke sincs, nem akartak, inkább falják az életet.
2021. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában azért vágatnak az idősebb nők rövidebb hajat, mert a változókorban a hormonális változások miatt gyakran ritkul és gyengül a haj szerkezete, akkor pedig már nem jó egy hosszú frizura, nem is néz ki jól és rendben tartani is macerás. Viszont középiskolában az egyik tanárnőm már 60 felett volt és teljesen ősz, de mégis derékig érő dús haja volt, szerintem szuperül nézett ki. Ha nekem is megmarad ennyi hajam ennyi idősen, akkor én is meghagyom hosszan.

Arra inkább nem is mondok semmit, hogy egyesek szerint bizonyos fajta haj csakis bizonyos korosztálynak való, mert egyszerűen nevetséges.

2021. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem kislányként rövid hajam volt :D Akkor én 5 évesen 50 éves asszony voltam mégis?
2021. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem igazán értem én sem, hogy a hosszúhaj miért lenne kislányos. A haj ilyen jellegű viselete nem korhoz kötött. Az már másabb lett volna, ha azt írod, hogy 2 copfban hordja, az valóban kislányos lenne. Gyerekkoromban nekem is rövidhajam volt, ahogy említette előttem más is, de nem néztem tőle ki 50+ osnak.😅
2021. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!