Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kamaszkorom óta rendszeresen...

Krisztizoe kérdése:

Kamaszkorom óta rendszeresen küzdök a pattanásokkal.Mióta babát várok már nem jönnek elő gyakran gyulladásos pattanások de az arcom tele van barnás foltokkal és hegekkel. Ezekre létezik valami csodaszer vagy bármit ami ezeket eltűnteti?Köszönöm😊

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Kókusz olaj segíthet, én már fél éve használom az arcomra minden este, hát régóta nem volt ilyen jó állapotú az arcbőröm, pedig nekem aztán tényleg sebes cisztás pattanásaim voltak. Így már csak elvétve van 1-2 kisebb pattanás, de azokat a nagy gyulladt aknékat régóta nem tapasztaltam. Ez az üveg tégelyes szűz kókusz olaj a dm-ből. A terhességi csíkokra is jó lehet egyébként. Másik tipp, a kurkuma, tudsz csinálni belőle arcpakolást, ha összekevered a kókusz olajjal, vagy citrommal ha jól tudom. Mind a kókusz olajat, mind a kurkumát használják az indiai nők a bőrszínük egyenletesebbé tételére. Egy próbát megér, hátha neked is beválik. A jojoba olajat is kipróbálhatod, bár az nekem nem nagyon vált be.

Esetleg még a kamilla teás borogatás, ezt is próbáltam, de ez ugye a gyulladásra jó csak.

2021. febr. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!