Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós hajegyenesítés vélemény?

Tartós hajegyenesítés vélemény?

Figyelt kérdés

Fél éve voltam keratinos hajegyenesítésen, azonban áteverés volt az egész. Középhosszú hajamra 9 ezer forintot fizettem, ami fura is volt, hogy miért ilyen olcsó, aztán 3 nap múlva amikor megmostam rajottem, hogy semmit nem ért.

Nektek milyen anyaggal vált be és meddig maradt egyenes? Árakat és hajhosszt is irhattok.



2021. febr. 10. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sok pozitívat olvastam a keratinos egyenesítésről, úgyhogy kipróbáltam. Az enyém is pofátlanul olcsó volt és nem vált be, úgyhogy lehet az olcsóbb anyag vagy nemtudom mi nem olyan tartós. Én tervezem hogy újra megcsináltassam csak még nem találtam megfelelő fodrászt.
2021. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nincs saját tapasztalatom, de egyik ismerősömet kérdeztem, hogy hova lett a derékig érő haja. Akkor mesélte, hogy miután kiment a szer hatása, (kb fél év) sokkal rosszabb lett a haja, mint volt a kezelés előtt, le kellett vágnia hátközépig. Én nem ajánlom, dehát saját kárán tanul az ember.
2021. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Évek óta csináltatom és sokkal szebb azóta a hajam. Egyáltalán nem törik. Lehet, hogy nem mindegy, hol és ki csinálja.

A Cocochoco vált be a legjobban. Szögegyenes a hajam 3 hónapja és nem szöszösödik párától, esőtől.

Régen a Lisse Design-nal volt, az sem volt rossz.

A Brasil Cacau, ami káros és tönkreteszi sok ember haját.

Szóval általánosságban akkor lehet véleményt mondani, ha legalább ezekkel a dolgokkal tisztában vagyunk. Nem mindegy, mivel egyenesítenek.

2021. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira bírom, mikor lepontozzátok azt, aki leírja a tapasztalatát...
2021. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én brazilt csináltattam, 28ezer volt a derékig érő hajamra. Nos, egy hajmosás után kiment a hatása. Én is azért csináltattam, mert nagyon kócolódik, se nem egyenes, se nem göndör és a párától mikrofon hajam volt.


Maga az eljárás rettenet, fél nap volt... Csípte a szememet, számat, még másnap reggel is...


Soha többet nem fogom, a hajam is nagyon megtört és hullott utána. De egyenes egy hajmosásig volt...

2021. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!