Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek is hülyén néz ki...

Szerintetek is hülyén néz ki ha valaki korán őszül de nem növeszt szakállat, vagy nő létére fekete kendőt nem vesz? Mert ha nem festi a haját, de másban fiatalos az ellentmondásos. Döntsük már el hogy öregesen akarunk e kinézni, vagy fiatalon.

Figyelt kérdés
Nektek is ez a véleményetek?

2021. febr. 12. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem attól függ, hogyan őszül az illető. Ha ilyen "foltosan", egyenetlenül, szerintem is fura, ha mellette meg úgy öltözik, mint egy 20éves vagy egy tini. Persze azért sztem öregapám/anyámba sem kell átmenni, annyira nem tartom öregesnek. Ha pl. csont ősz a haja vkinek, vagy csak egy csíkban őszül (mint sok latin-amerikai nő), szerintem tök menő fiatalos külsővel.
2021. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Ha hülyén néz ki, ha nem, erről senki nem tehet hogy mikor és hogy fog őszülni. Az már máskérdés hogy neki hogy tetszik a haja. Saját döntése legyen, ne idegenek véleménye miatt festesse valaki.

Milyen jó lenne, ha az emberek saját magukkal goglalkoznának.😊

2021. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
mivan? mi ez a ‘fekete kendot nem vesz’ duma? szerintem ha egy no elkezd oszulni, akar mar 20-25 evesen, akkor vagy be KELL festetnie vagy fekete kendot KELL hordania? te amugy fogyatekos vagy? mi kozod hozza, ki mit kezd a hajaval? nem ez az elso ilyen kerdes arra vonatkozoan, hogy nok miert nem festeteik az osz hajukat, baromi uncsi, h ennyire masokkal vagy elfoglalva meg azzal, h mit illik es mit nem. ennyire nincs eleted?
2021. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ennyire. Üdv a klubban

Idióta

2: nem arról tehet hogy őszül, hanem hogy nem ahhoz igazítja a divatot. Nem goglalkoznának hanem foglalkoznának.

1: lehet hogy menő, csak ellentmondásos. Persze mindenkinek más az ízlése.

2021. febr. 12. 21:16
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
És az nem lenne ellentmondásos, ha egy 20onéves papi/mamifazonú frizurát és ruhákat hordana, csak mert őszül a haja? Az arcán, testén látszik, hogy fiatal.
2021. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem. Az lenne a normális. Aki ki akar tűnni az nyugodtan ne ilyen legyen persze.
2021. febr. 12. 22:03
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az is kitűnik, aki ránctalan arccal úgy öltözködik, mint a nagyanyám.
2021. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor legyen ráncos.
2021. febr. 12. 22:29
 9/18 anonim válasza:
100%
Itt mindenki kretén. A kérdező is, és a válaszolók is. Kivéve engem, mert én teszek rá hogy ki milyen hajú, nem hogy össze vesszek rajta.
2021. febr. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Fekete kednő? Mivan? Ez valami ilyen régi vidéki szokás, hogy aki ősz, az hordjon fekete kendőt? Vagy nem tudom, én tényleg még életemben nem hallottam ilyet. Meg aki ősz, az muszáj szakállas is legyen? Miért? Hogy ő legyen a télapó?

Kérdző, nem bántasból, de te valami nagyon elmaradott faluban élsz, vagy idős vagy? Csak mert én konkrétan nem értem miről van szó, hogy a szakáll miért is lenne öreges, és azt sem, hogy mi van a fekete kendővel.

2021. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!