Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek is hülyén néz ki...

Szerintetek is hülyén néz ki ha valaki korán őszül de nem növeszt szakállat, vagy nő létére fekete kendőt nem vesz? Mert ha nem festi a haját, de másban fiatalos az ellentmondásos. Döntsük már el hogy öregesen akarunk e kinézni, vagy fiatalon.

Figyelt kérdés
Nektek is ez a véleményetek?

2021. febr. 12. 20:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Csak a korán őszülők, mert a szakáll is valószínűleg fehér. 60 felett már fiatalít a szakáll, mert takarja a ráncokat. A kendő meg jelzi hogy valaki már asszony korba van
2021. febr. 13. 18:18
 12/18 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, te nem vagy normális. A korán őszülő hajjal nincs semmi gond, ha az illető méltósággal és stílusosan viseli. Ha egy fiatal nő 29 évesen már őszül, de jól érzi magát ősz hajjal is a bőrében, akkor minek festesse be a haját? Minek mérgezze magát kemikáliákkal, ha nem muszáj? Nézd meg ezt a menyasszonyt! 29 évesen őszül, és semmi pénzért nem festené be a haját. Szereti önmagát, maximálisan elfogadja a külsejét. Miért festetné be a haját? Csak mert néhány elmaradott gondolkodású ember úgy gondolja, hogy ennyi idősen még "kötelező" festeni? Miért lenne "kötelező"? Semmi sem kötelező. Van szabad akaratunk.

[link]

2021. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem kötelező. Azért írtam a kendőt, de az sem kötelező, csak az a megszokott. Miért baj neked ha nekem az tetszik, vagy ha én is így csinálnám ha az lennék? És igen, lehet hogy nem vagyok normális, de inkább fel is vállalom, minthogy azt hangoztassam milyen tökéletes vagyok, meg milyen okos, és hogy örökké élek, és nem érdekel ki mit hord. Akkor meg jönne az hogy beképzelt vagyok, és nem vagyok képes tanácsot adni divat terén. Hát kössz, inkább ezt átpasszolom másnak.
2021. febr. 14. 14:58
 14/18 A kérdező kommentje:
De a kép miatt azért nyomtam egy félig hasznosat, de a hozzászólásod, hát, direkt félre érted amit írok.
2021. febr. 14. 15:01
 15/18 anonim ***** válasza:

"de nem növeszt szakállat"


Ez a baromság meg mégis hogy az életbe jön ide? Most már aztán elég legyen ebből a bújtatott szakáll lobbiból! Elég rondák a férfiak anélkül is.

2021. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Miért, te olyan jól nézel ki?
2021. febr. 14. 20:09
 17/18 anonim ***** válasza:

Mi köze a szakállnak ehhez? A szakáll=ápolatlanság.

Nagyapám mindig azt mondta amikor meglátott bárkit borostával szakálla hogy biztos nincs pénze borotvára 😂

Viccet félre téve, mindenkinek a saját dolga a haját úgy rendezni ahogy szeretné. Nem kell kendőt hordani és festeni sem feltétlenül. Ez az élet természetes folyamata

2021. márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Fekete kednő? Mivan? Ez valami ilyen régi vidéki szokás, hogy aki ősz, az hordjon fekete kendőt?"

Még az sem. Az özvegyasszonyok hordtak régen fekete kendőt, függetlenül attól, hogy hány évesek voltak és mennyire őszültek.

2021. nov. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!