Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszínező milyen gyorsan...

A hajszínező milyen gyorsan tűnik el teljesen a hajamból? Ha mégse jönne le időre, mivel lehetne gyorsan lehozni?

Figyelt kérdés

Első helyen jelöltem meg az NKE-t felvételinél, katona szeretnék lenni. Viszont még sosem volt semmilyen élénk színű a hajam, és gondolom ha felvesznek már nem is nagyon lehet semmilyen átlagtól elütő, mint kék, piros vagy hasonló.

Ha jól tudom április végefele szoktak az alkalmasságik lenni ott, szóval ha most egy tincset befestenék kékre, az kijönne addigra teljesen?

És ha mondjuk mégse tenné, van erre valami módszer ami hipp hopp 1 mosás alatt leszedi? (Nullás gépen kívül)

Még sosem kísérleteztem ilyesmivel, ezért is szeretném kipróbálni még amíg szabad. :D

Meg ha van módszer az utolsó pillanatos színeltűntetésre és bejön az az 1 kék tincs, akkor szívesen hordanám a maradék időben alkalmassági előtt, szóval olyan kérdésem is lenne, hogy milyen kék hajszínezőt ajánlanátok?

Előre is köszi a válaszokat! :D


2021. febr. 17. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb két évig zöld volt a hajam, én a La Riche Directions szinezőt használtam. Én azt mondanám, hogy elég nehéz választ adni arra, hogy meddig bírják ezek a színezők. Függ a hajadtól, attól hogy milyen sampont használsz, attól hogy milyen gyakran mosod a hajad és hogy milyen festéket használsz. Én olyan 35 mosás után festettem újra a hajam. Viszont az sem mindegy hogy mit ért az ember kikopás alatt. Nyilván ahhoz hogy egy ilyen tartós színező működjön először is ki kell szívatni a hajad szőkére, amiből maga az árnyalat soha nem fog kikopni.

Én amikor abbahagytam a festést akkor utána a hajam vége (fiú vagyok) még vagy fél évig halványan zöld volt, aztán csak akkor tűnt el amikor az a rész levágásra került.

Arról nem tudok hogy van e valami titkos módszer arra hogy a színező kimenjem a hajadból egy nap alatt, de ha más nem, akkor simán befested a hajad valami átlagos színre az alkalmassági előtt.

Egyébként az NKE szerintem nem ennyire konzervatív, de javítsatok ki ha tévedek.

2021. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek egy nyáron colorista kék hajszínezővel festettem be az egész sötét szőke haját. 2 évig benne maradt a kikopott már zöld szín. Szerintem a kék a legmakacsabb és azt a legnehezebb eltűntetni.


Egyenként vannak hajszínező kréták, amik egy mosást bírnak.

2021. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!