Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi ez a piros pötty az orromon?

Mi ez a piros pötty az orromon?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja van rajta és nem úgy néz ki mintha el akarna múlni.

Próbáltam rákenni körömvirág krémet pirosság miatt, fogkrémet leszárításra, próbáltam kinyomni de meg se közelíti azt szintet, hogy hozzáférjek egyáltalán.

Olyan apró mint talán egy tűnek a hegye, nem is néz ki pattanásnak, az nekem rég elmúlt volna.

Pont az orrom közepén díszeleg és nagyon zavaró meg kellemetlen.

Nem elég, hogy tele van mitesszerekkel még ez is feldíszíti jobban.

Fogalmam sincs mi ez.

Eddig azért vártam, mert reméltem hogy elmúlik meg aztán elfelejtődött, próbáltam krémekkel de semmi, meg se moccan.

Nagyon nem pattanásnak néz ki.

Kihez forduljak, hogy eltávolítsa ha egyáltalán el lehet?

Amúgy nem sminkelem magam, semmi korrektor vagy ilyen ha írnátok.

23L



2021. febr. 18. 00:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szia! Egyik reggel azzal keltem, hogy egy határozottan piros pötty van az orrom közepén, ami napról napra nagyobb lett valamivel. A barátnőm nevetett rajtam, mert láthatóan duzzadni is kezdett az a piros pötty, ami egyébként nem fájt. Nagyon zavaró volt, mert aki velem beszélgetett az az orromon lévő pöttyre fókuszált akaratlanul. Nem mentem orvoshoz, várakoztam. Jó ideig díszelgett az orromhegyén a pötty, de ahogy jött, úgy el is tűnt. Nekem teljesen fehér az arcom, és vörös a hajam, így a pötty az orromon nagyon célirányos volt. Próbállak megnyugtatni, hogy van esély rá, hogy magától elmúllik.
2021. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

20.Jó lenne, de nekem 2 hónapja ott vAN mozdulatlanul, néha elhalványodik vagy felpirosodik de iszonyatosan zavar.

:(

Szóval lehet inkább nem akarok még hónapokat várni és inkább hamarabb intézkedek mint ott bosszantson.

remélem azért megoldható az eltuntetése..

2021. febr. 20. 05:05
 23/26 A kérdező kommentje:

20.Nem lesik csak úgy érzem mert pont a közepén díszeleg és emiatt azt hiszem hogy amiatt néznek mert fura...

de valóságban nem ez van..kicsit beképzelem

2021. febr. 20. 05:06
 24/26 anonim ***** válasza:
Tuti hogy senki nem nezi
2021. febr. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én voltam a 21-es válaszoló. Nekem is hónapokig ott volt az orromon a pötty. Ha valamit tenni akarsz, akkor először fordulj bőrgyógyászhoz! Ne nyomkod a piros pöttyöt az orrod hegyén, mert lehet rosszat teszel. Minden jót kívánok!
2021. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen. Egy hajszál ér elpattant a bőröd alatt attól Piros. Lèzeresen lehet eltávolítani.keress fel egy szakembert, aki foglalkozik ilyennel, úgy keress rá h rosacea v hajszàl ér eltávolítás. 😋 Amúgy nekem most is van egy, tudom elég zavaró
2021. márc. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!