Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kis, piros pötty van az...

Kis, piros pötty van az orromon lassan 2 hónapja. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem emelkedik ki a bőrfelületből, nem pattanás, inkább mintha pici véraláfutásocska lenne. Egy pici pont. Nem túl feltűnő, nem túl csúnya, de engem kezd zavarni.
2009. jún. 8. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
talán érelpattanás lehet. nekem is van olyan, az egyik szemem alatt kicsit oldalt, egy vékony hajszálér elpattant és nekem már jónéhány éve ott van és gondolom ott is marad örökre. de nem zavar. néha messzebbről pici anyajegynek nézik, de persze közelről már látszik hogy nem az, mert piros. ennek a pattanáshoz semmi köze, én soha nem is voltam olyan típus akinek sok problémája lett volna a pattanásokkal meg a bőrével. szóval ha neked is ilyen, akkor sztem te semmit ne csinálj vele mert csak irritálnád vele a bőröd de eltüntetni úgysem tudnád. ha tényleg zavar, menj inkább bőrgyógyászhoz, hátha ő tud vele valamit csinálni. egyébként szerintem nem különösebben csúnya vagy bármi. bár orron nem tudom milyen lehet.. (én speciel néha ilyen pin up stílusú sminkhez, szemcaruzával rakok egy barna pöttyöt oda erre a piros pontra és tényleg úgy néz ki mintha anyajegy volna, jól illik a sminkhez ^^)
2009. jún. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia!Tényleg érelpattanás lehet,nekem is pont az orromon volt,és nagyon zavart,hogy ott díszeleg.Elmentem a bőrgyógyászhoz,aki egy vékony tűvel,amit előtte felforrósított,kiégette.Éppen annyira fájt csak,hogy bekönnyezett a szemem.Ha netán elsőre nem sikerül eltalálja,(nekem nem)akkor visszamész hozzá.Utána semmi nyom nem marad.
2009. jún. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!

képzeljtek nekem is van az orromon,régbben azt hittem hoyg egy pici pattanást nyomtam ki rosszul de akkor ezek szerint egy ér pattant.különösebben nem zavar,de örülök hogy van rá megoldás hogy eltüntessem.

2009. jún. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
menj el bőrgyógyászhoz!!!!
2009. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!