Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj kontra anyajegy,...

Ricinus olaj kontra anyajegy, van esély? (lent)

Figyelt kérdés
azt hallottam, hogy ha egy hétig kenegeti valaki az anyajegyét az elkezd halványulni és kb. 3 hét múlva el is tűnik. ez igaz? próbálta valaki? ha működne kb mennyi körül mozog az ára?:) a válaszokat előre is köszönöm.
2010. aug. 17. 16:40
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
Anyajegyet még nem hallottam. Az uszodaszemölcsre viszont jó.
2010. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

itt olvastam: [link]


ez a rész a lényeg:) :

"Egy 30 éves fiatal, férjes asszony jobb arcának közepén a kis köröm nagyságának megfelelő méretű, az arcfestéktől elütő élénk barna színű anyajegye volt. Megkérdeztem, hogy nem lenne-e hajlandó kipróbálni a ricinusolajos kezelést, ami jó eredményhez vezethet. Páciensem elfogadta ajánlatomat annál is inkább, mert már gyerekkora óta meg akart szabadulni az anyajegytől. Este lefekvés előtt, az arcfesték eltávolítása után az anyajegyet és környékét ricinusolajjal kente be. Egyheti kezelés után páciensem azt észlelte, hogy az anyajegy színe kezd lehalványulni és háromheti kezelés után teljesen eltűnt, színe teljesen beleolvadt a környező bőr színébe és simaságába."

2010. aug. 17. 16:49
 3/57 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van ricinusolajam,még a szempillámra vettem,és használt is,de az anyajegyes megoldásról még nem hallottam. :D

Nem tudom pontosan mekkora az üveg,talán 1-2 dl lehet,gyógyszertárban vegyél kimértet,barna üvegben adják.

Pontosan nem emlékszem,de olyan 500 ft körül van az ára.


Kipróbálom Én is az anyajegyemre!

Sok szerencsét! :)

2010. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
Wow, én se hallottam még róla. De feltétlen kipróbálom. Van rajtam pár anyajegy, amit nagyon nem szeretek. Hátha segít rajtam is.:)
2010. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat :), még persze jöhetnek.

Azoknak akik ki szeretnék próbálni: ha hozzáfogtok és kiderülne hogy működik-e vagy sem leírnátok a tapasztalatotokat? kíváncsi vagyok, mert nekem is rengeteg van és ritkítani kéne :))

2010. aug. 17. 19:48
 6/57 anonim ***** válasza:

Én majd leírom ha bevált,mert van egy anyajegyem az orrom alatt,egy picike,és mindig azthiszik hogy... hogy van ott valami,és akkor mondom hogy az anyajegy! és akkor mondják hogy ja azthittemmás. :S xD

El kell tűntetnem onnan :-# :D

2010. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam ezt, 1 hónapon keresztül napi 2x kentem be az anyajegyemet ricinusolajjal, és még csak nem is halványodott. :(
2010. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
Én is kipróbálom, majd leírom, hogy eltűnt e az anyajegyem vagy nem.
2010. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 Viktória33 válasza:
Én már 6 hete kenem minden este az anyajegyeimet, de még csak nem is halványodtak.
2010. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
hjaj, féltem h ez lesz:(
2010. szept. 7. 18:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!