Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roaccutan kúra alatt szabad-e...

Roaccutan kúra alatt szabad-e kinyomkodni a mitesszereket?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja vagyok Roaccutan kúrán. Pattanások nem igazán jönnek, viszont mitesszerek annál inkább. Mivel már jön a napsütéses idő, ezek egyre jobban látszanak. Szabad-e ezeket a mitesszereket tisztító céllal kinyomkodni?

2021. febr. 22. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán lehetne a gyógyszer mellett nyomkodni a bőröd mert hegesedést okoz nagyon
2021. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem! És hámlasztani se szabad,alkoholos cuccokat sem tehetsz rá, gyantázni,epilálni sem szabad.

Fényvédő viszont kötelező hozzá, 50+os, lehetőleg valami normális márka,pl. Bioderma.

Mindenből kímélőt kell használni. Ha zavarnak a mitteszerek, egy érzékeny bőrre való színezett hidratálóval fedd el (La roche posaynak van többféle pl)

2021. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És kb mennyi idő után várható látható változás? Tudom, hogy ez egyénfüggő, de mik a tapasztalataitok?
2021. febr. 22. 22:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 hónap után látszódott a változás.
2021. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egészen addig semmilyen javulást nem mutatott?
2021. febr. 22. 23:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elején romlott az állapota a bőrömnek, de ez normális valakinek így reagál rá, eleinte csak száradas volt de az nagyon nagy mértékben. 4 hónap után múltak el a pattanásaim, és utána nem jöttek elő újak. Ha szeretnél kérdezni írj privátot nyugodtan
2021. febr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én több mint féléve szedem. 4-5 hónaptól lett szép a bőröm. A miteszereim eltüntek, pedig nem nyomkodtam.(nem is szabad!!)

Semmilyen kozmetikai kezeles nem tesz jót ilyenkor a bőrnek. Nagyon sérülékeny a bőr.

Hidratáld és fényvédőzz! :)

2021. febr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha esetleg érdekel valakit, én 8 hónapig szedtem, 2-3 hónap után egy kis változás látszódott. Miután abbahagytam, 1 hónapig még javult a bőröm. Utána jártam rendszeresen kozmetikushoz, nagyon szép lett a bőröm.

Néha 1-1 pattanás kijön, viszont mitesszerekkel még mindig küzdök:/

2021. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!