Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálhatnék a hajammal?

Mit csinálhatnék a hajammal?

Figyelt kérdés
A hajam borzasztóan töredezett, mérsékelten vékonyszálú, hullámos és egyébként világos. Konkrétan hasonlít egy oroszlánsörényre. Most vitaminos sampont használok az kicsit javított a helyzeten. Ezen kívül kifésülő balzsamot és hajpakolást is használok. Van valami tippetek? Nektek van valami jól bevált módszeretek nehezen kezelhető hajra?

#haj #töredezett haj #Nehezen kezelhető haj #Szétálló haj
2021. febr. 23. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vágasd le a töredezett részt+ keratinos töltés :)
2021. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy az egész töredezett, még a hajtő felé is. :/

Úgy hogy nem tudom levágatni az egész töredezett részt. De rendszeresen vágatom. Csakhogy szeretnék hosszú és egészséges hajat, de lehet, hogy genetikailag képtelen vagyok rá.

2021. febr. 23. 11:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg nem csak kívülről ápolni.

Pl a MagicHairnak vannak kapszulái, talán egy próbát megér. Nem használtam sosem, de ha vágással, balzsamokkal ilyenolyan samponokkal nem tudod rendbe tenni, lehet mással kel próbálkozni.

Volt festve?

2021. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, soha nem festettem.
2021. febr. 23. 12:37
 5/10 anonim válasza:
19%
Nullásgép.
2021. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Ha privátban küldenél egy képet a hajadról, talán tudnék írni tanácsot, én is sokat szenvedtem a hajammal, anyukámnak is segítettem, neki is ritka, vékonyszálú haja volt, töredezett hatása volt mindig.
2021. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is a nullásgép a legjobb megoldás.
2021. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de a nullásgépet nem vállalom be.
2021. febr. 24. 14:41
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem is kell, ne itt trollkodj már
2021. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értettem én is nyugi. XD
2021. febr. 24. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!