Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl hosszú szőr esetén szőrtel...

Túl hosszú szőr esetén szőrtelenitőkrém?

Figyelt kérdés

Na igen olyan vagyok mint egy kismajom,elvileg a súlyom miatt problémás a hormonháztartásom és azért van ez.(Pajzsmirigyes orvos mondta)

És hát lány létemre szőrös vagyok,nem tudok mit szépíteni,elég hosszú szőrszálaim vannak a lábamon,karomon,hónaljamon.

Férfiak ha olvassátok légyszi ne vessetek meg :D


Egyébként nem most kezdeném csak hát karantén alatt nem igazán volt motivációm arra hogy folyton menjek kozmetikushoz.

Gondolkoztam hogy esetleg ollóval csippantani belőle és úgy gyanta de szerintem többet ártana mint használna.

A gyanta nem hiszem hogy leszedné annyira méretes,meg az epilátor is szerintem letépné a bőröm,az még a pár milinél is fáj nem hogy ilyen hosszúnál.

Borotvát is kétlem hogy leszedné annyira hosszú+soha nem borotváltam még.

Szóval akinek van tapasztalata,tudna jó szőrtelenitőt ajánlani?

Nem akarok belőle rendszert csinálni,tisztában vagyolk azzal hogy ami "lemarja" a szőrt az elég veszélyes lehet de nem hiszem hogy most van más választásom.

A hormonjaim helyreállítása hosszú idő és ha tavasszal visszamegyünk nem akarok egy medve lenni aki most jött a téliálomból :D


2021. febr. 23. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Régen, ilyen vallásos falukban az effajta nőket elégették, mert azt tartották róluk, hogy boszorkányok vagy valamiféle démoni teremtmények 😀 Hát... Az égés hasznára válna, de a bőrödnek aligha 😀
2021. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Adnám ha az lennék amúgy akkor nem érdekelnének az ilyen problémák mert minden kecit békává varászolnék de az élet nem tündérmese xDD
2021. febr. 23. 19:24
 3/11 anonim ***** válasza:
AZ ÉLET! Így nagybetűsen, lányom. Hány éves vagy? Kis mackó 😀
2021. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
AZ ÉLET igen,kis mackóként elég nehéz az élet egyébként.Eléggé szét vagyok szedve önbizalmi szinten pedig csak 16 éves vagyok és ha le is vagyok csupaszítva akkor is csak a hosszú nadrág+pulcsi kombó jöhet szóba mert folyton bennem van a félsz.Ebből következtetve nem igazán tudok érvényesülni a velem egykorúakkal főleg nyáron.
2021. febr. 23. 19:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Ohhh effelől nyugodt lehetsz. 😀 Idén nyáron is tart még a karantén 😀
2021. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Reménykedem is bennexdd
2021. febr. 23. 19:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha van rá időd akkor leborotválod és 2 hét múlva legyantázod .
2021. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es nem vagyok benne biztos hogy a ténylegesen hosszú szőrszálákat is leszedi e a borotva?

Mint írtam fent soha nem borotváltam még,és az én esetem egyáltalán nem olyan mint egy átlagos nőé,hanem súlyosabb.^^

2021. febr. 23. 22:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor levágom hajnyíróval, aztán lehet gyantázni. Most már nekem is nagyon megnőtt.
2021. febr. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerinted a férfiak nem borotválkoznak ? Egyébként is talán jó lenne elmenni egy orvoshoz .
2021. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!