Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, milyen haj illene jól...

Csajok, milyen haj illene jól nekem?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok. Középbarna színű a hajam, kicsi szőke, kicsi vörös árnyalattal. Hullámos hajam van, ezért nem is szoktam meghagyni 3-4 centinél hosszabbra, mert már annál is látszik hogy "görbül" és nem egyenes a hajam. Oldalt mindig teljesen rövidre vágatom.


Ha esetleg lenne tippetek, hogy milyen állna jól nekem, szívesen meghallgatnám a véleményeteket, megköszönném ha tudnátok akár belinkelni egy képet mondjuk.



2021. febr. 23. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Imádom a göndör hajat.(*_*)

21/L

2021. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én utálom hogy ilyen nekem, ha lenne rá valami csodaszer inkább kiegyenesíttetném.
2021. febr. 23. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát női hajakon csinálnak olyat, hogy bedauerolják, de ez egyenesítő dauer.

Mert amúgy sokan nem tudják, hogy az is dauer, amikor göndör lesz az ember haja, és az is mikor kiegyenlítik.

Na már most nem tudom hogy ez van-e férfiba.


De ez lehet a megoldás a problémádra.

2021. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, milyen mértékben hullámos a hajad, de nekem ezek tetszenek:

[link]

[link]

[link]

2021. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kb ennyire hullámos, de nem szeretnék ennyire hosszút, inkább maradnék valami rövidebbnél.
2021. febr. 24. 06:37
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen tükörsimára leborotvált kopasz. Én azt imádom 😍
2021. febr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!