Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ritkullhatott itt-ott a...

Ritkullhatott itt-ott a hajam, ha fél éve folyamatosan copfban hordtam, még este is?

Figyelt kérdés
Nagyon fájnak a hajtöveim, pedig 2 napja össze sem kötöttem. Meg két oldalt a homlokomnál megritkult... Meg sok helyen fáj. Nagyon sok hajam van, nem tudom, máshogy elviselni.
2021. febr. 23. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges hogy ritkult.

Sőt tanulmányok szerint igen.


Nem gondolkodtál azon hogy levágatod? (Csak feltételezem hogy hosszú hajad van.)

2021. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anyám nem engedi
2021. febr. 23. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor vannak különböző haj turbózó samponok, hajszeszek, amiket reklámoznak. De drogériákban, neten is biztos találsz ilyen termékeket.


De egy sokkal egyszerűbb lépés, H le ülsz anyukáddal szemben, és elmondod neki kerek perec, hogy hullik a hajad. Mondd el neki, hogy nem akarsz hülyén kinézni (ez csak egy feltételezés, és magamból indulok ki!!)


Nem tudom hány éves vagy, de ha suliba jársz, egy nagyon súlyos érv a kortársak véleménye. Olyannyira meghatározó egy ember életében az hogy az általános iskolában/középiskolában milyen véleménnyel vannak róla, hogy mély traumákat is okozhat.

Főiskolán, már nem annyira van ez jelen. De 21 éves léttemre is néha eszembe jut, hogy puli kutyának csúfoltak az általános iskolában, és rosszul esik.


Száz szónak is egy a vége. Beszélgess el anyukáddal, és vagy elvisz egy fodrászhoz, vagy elmentek együtt egy drogériába.

2021. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is éjjel nappal copfban van de nem vettem észre, hogy ritkult volna. Mikor szana széjjel lóg sokkal jobban károsodik. Hordjad akkor fonásban attól tuti nem lesz baja a hajhagymáknak.
2021. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Igen, ettől határozottan ritkulhat.
2021. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, 'Traction Alopecia' a neve angolul, magyarul fogalmam sincs.

Ha nem opció a hajad levágatása, akkor próbáld meg LAZÁN befonni vagy összekötni, de nem a fejed tetejére, hanem lentebbre.

2021. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!