Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok, ti mit gondoltok a...

Fodrászok, ti mit gondoltok a házilag készíthető rizsvizről, olajos pakolásokról, kinines termékekről?

Figyelt kérdés
Tehát ha heti egyszer mosok hajat, előtte kb. hat órát lenne rajta ricinus, argánolaj és e-vitamin olaj keveréke. Samponozás-öblítés után (kinines sampont használok jelenleg) pedig 15 percig rajta hagynám a rizsvizet aztán kiöblíteném. Ez előnyös lenne így szerintetek?

2021. febr. 23. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nem vagyok fodrász csak fenékig érő hajam van évek óta és sok mindent próbáltam már, így remélem jó ha így is válaszolok.

Neked ez az olajkeverék amit írtál már egy bevált recept? Mert ha nem, azt javaslom, hogy mindig egyszerre egy új szert használj a hajadra egy ideig, mert úgy tudod beazonosítani, hogy Neked melyik mire jó, hogy reagál rá a hajad. Tehát ez egy jó rendszer lehet amit fentebb írtál, ha már külön-külön megbizonyosodtál róla, hogy azt a hatást éred el velük amit szeretnél.

Ha tudok válaszolok a további kérdéseidre, ha vannak. Én épp most készülök rizsvizezni... Nekem az bevált. További jó hajápolást!:)

2022. jan. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!