Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem múlt még el?

Miért nem múlt még el?

Figyelt kérdés
Tegnap gyantáztam a mellkasom, és teljesen kipattogzott,vörös foltok vannak az egész területen. Raktam rá hintőport, azt hittem reggelre elmúlik, de még mindig ugyanúgy néz ki. Ez normális? El fog egyáltalán múlni? Tapasztalatok, tanácsok?

2021. febr. 24. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze,el fog,csak ezek szerint a te bőröd nem viseli könnyen. Nekem másnapra mindig elmúlik.
2021. febr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet normális ha érzékenyebb a bőröd vagy még nem gyantáztál. Ez nekem akkor szokott előfordulni amikor egy ideig nem gyantázok. De ha gyakran, tehát nem várok hónapokat két gyantázás között akkor megszokta a bőröm és nem porosodik ki.

Ha van aloe verád akkor tegyél rá, vagy valamilyen teafa olajos bőrnyugtatód ha van (teafa olaj is jó természetesen pár csepp feloldva, de ennek erős szaga van úgyhogy estére ajánlom). De vehetsz erre a célra is valamilyen bőrnyugtató krémet. Végül várhatsz is amíg elmúlik.

2021. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat
2021. febr. 24. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!