Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eltünteti-e a Roaccutan a...

Eltünteti-e a Roaccutan a pattanás után maradt foltokat?

Figyelt kérdés

3 hete szedem a Roaccutan tablettát. Az első 2 hétben 20mg-ot, egy hete 30mg-ot kell naponta bevennem. Már a kezelés kezdete előtt voltak piros, pattanások után megmaradt foltok az arcomon. Jelenleg aktív pattanásaim egyáltalán nincsenek, aminek nagyon örülök. Ezek a foltok is egyre inkább halványulni látszanak, viszont sok helyen azt olvastam, hogy a gyógyszer nem tünteti el őket. Őszintén szólva ezek a foltok talán zavaróbbak is számomra, mint a pattanások. Az lenne a kérdésem, hogy a gyógyszer segít-e ezeknek az eltüntetésében? 18/L

Ui.: próbálom a lehető legtöbbet megtenni a mihamarabbi hatásért: állandóan vizet iszom, használok bőrhalványító hatású hidratálót is. :)



2021. febr. 26. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nekem a foltokat nagyon szépen eltüntette
2021. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó! most úgy megkönnyebbültem! :) Köszönöm szépen!
2021. febr. 26. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Viszont a mélyebb hegeken csak halványítani tud, teljesen eltüntetni nem, arra már másmilyen kozmetikai kezelés kell.
2021. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kifejezetten mélyek. Egyre halványabbnak látom őket, viszont estére mintha jobban bepirosodna és ez megijeszt. Lehet attól pirisabb az arcom, mert meg kéne jönnie hamarosan?
2021. febr. 26. 21:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a száradás miatt vagy a napfény hatására ilyen.
2021. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok napfényben, pont azért, mert tartok attól, hogy megéget a nap.
2021. febr. 26. 22:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy valami arcápolód irritálja a bőröd?
2021. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ez lenne az oka. :/
2021. febr. 27. 08:53
 9/11 anonim válasza:
100%
Biztosan el fogja tuntetni, jelenleg en is szedem es 20mg-n vagyok. Azt tanacsolom, hogy mindenkepp kenj fenyvedot minden nap, mert a Roa erzekenyebbe teszi a borod es igy tudod megvedeni a tovabbi hegek ellen:) sok sikert<3
2021. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, neked is sok sikert kívánok! :) Hanyadik hétnél tartasz?
2021. márc. 18. 21:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!