Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eltünteti-e a Roaccutan a...

Eltünteti-e a Roaccutan a pattanás után maradt foltokat?

Figyelt kérdés

3 hete szedem a Roaccutan tablettát. Az első 2 hétben 20mg-ot, egy hete 30mg-ot kell naponta bevennem. Már a kezelés kezdete előtt voltak piros, pattanások után megmaradt foltok az arcomon. Jelenleg aktív pattanásaim egyáltalán nincsenek, aminek nagyon örülök. Ezek a foltok is egyre inkább halványulni látszanak, viszont sok helyen azt olvastam, hogy a gyógyszer nem tünteti el őket. Őszintén szólva ezek a foltok talán zavaróbbak is számomra, mint a pattanások. Az lenne a kérdésem, hogy a gyógyszer segít-e ezeknek az eltüntetésében? 18/L

Ui.: próbálom a lehető legtöbbet megtenni a mihamarabbi hatásért: állandóan vizet iszom, használok bőrhalványító hatású hidratálót is. :)



2021. febr. 26. 14:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem roaccutant szedtem hanem más márkájú gyógyszert, de ugyanaz a hatóanyag.

Már egy éve befejeztem a szedését, 8 hónapig szedtem.

A piros hegeken halványít, a bőrt és a szát kiszárítja és érzékenyebb lesz. Lehet ez az oka a kipirosodásnak, nem tudom.

Egyébként a pattanásaim eltűntek, előjön néha 1-1.

Ha befejezted a szedését még 1 hónapig javulhat az arcod. Illetve utána én voltam rendszeresen kozmetikusnál, gyönyörü lett a bőröm.

A pattanás után maradt foltokkal, és a miteszerekkel még mindig küzdök.

Tudom sokat írtam le, de gondoltam hátha érdekel valakit:)

2021. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!