Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30 év alatti srácok, akiknek...

30 év alatti srácok, akiknek szőrös a farka, ti miért nem borotváljátok vagy trimmelitek a szőrt? Még mindig a csupasz vagy borostás pénisz a divat?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom, mert a legtöbb partneremnek és nekem is így tetszik jobban. Orálnál is praktikusabb. Szerintem még mindig a borotvált vagy a trimmelt farok az elterjettebb fiatalok között.
2021. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
azért nem borotválom és nem trimmelem, mert szőrösen szeretem magam és a párom is szőrösen szeret.
2021. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

en is azt hittem, hogy ez alap, de mindig kifogok egy szoroset :D


pffff

2021. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elterjedt a rövidített vagy csupasz. Sok nőnek is ma ez jön be. Én ugyan pont 30 vagyok, de én rövidre vágom. Magam kényelme miatt is: nem hullanak a nagy szőrök pl. a kádba zuhanykor, de ha kiverem, akkor is jobb így.

Egy-két haverról is tudom, hogy rövidítik, borotválják, pedig nem metroszexuális stílusúak. A fiatalabb korosztályban és a stílusukra kényesen ügyelők körében pedig még gyakoribb lehet a csupasz fanszőr.

2021. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Én borotválom, viszont utánna addig amíg teljesen meg nem nő, nem nyúlok hozzá. És utánna is 2-3 hétig úgy hagyom.
2021. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
En csak szimplan szeretem ha teljesen szorosre megvan hagyva magamnak. Plusz baratnomet se zavarja.
2021. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én full natúr vagyok lent, de persze kíváncsiságból borotváltam már, hogy lássam milyen csupaszon. Nekem hiányérzetem volt. Egyébként pár csak, akit megdugtam mondta már, hogy a pucijukat nagyon jól csiklandozta a szőröm és sokat adott az orgazmushoz is. Én lusta is lennék borotválni. Mindennap mosom, a golyókat hintőporozom is, meg metélt vagyok szűkület maitt, ezért a fityma alá se megy szőr.


Amúgy a nyírás még rendben, ha a lány úgy szeret orálozni. De akik borotválják nem pattogzik ki a bőrük? Nem szúr vagy minden másnap leborotválják a zuhany alatt, hogy ne legyen borosta? Megéri ezt a hercehurcát. A fanszőröm szerintem szexi. Minek akarják a lányok, hogy a pasi is kopasz legyen.

2021. márc. 6. 00:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A bőröm mar hozzászokott a borotváláshoz, nem pattogzik ki. Mivel fürdés közben csinálom nem nagy herce-hurca az egész. Cserébe élvezem amikor a bőröm közvetlenül a partnerem bőréhez ér és látványban is nekem jobban bejön. De értem, hogy ez nagyon szubjektív dolog. ;)
2021. márc. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
amióta kinőtt nekem natur.
2022. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!