Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőkítés miatt nem nő a...

A szőkítés miatt nem nő a hajam? Ha lenő teljesen, újra fog nőni?

Figyelt kérdés

Régen majdnem derékig érő hajam volt, de kiszőkítettem tavaly 2x, mindkétszer vágva lett szőkítes után, a fodrász tanácsára.

Azóta letörik ami nő, így rövidebb, mint amilyenre volt vágva tavaly.

Próbáltam rá ricinus olajat, hajkapszulát, kb 4 litert iszok naponta, nem vasalom (sosem tettem), nem szárítom, enni nem eszek túl sokat a munka miatt, próbálok egészségesen táplálkozni.


Fog nőni újra? Nagyon szeretném visza a hosszú hajam.


20L


2021. febr. 28. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Megviselte a hajad a szőkítès, az a rèsz, ami szőkítve volt, le fog törni folyamatosan. A hajad nő, de az alja törni fog, amíg le nem nő teljesen a károsodott rèsz, sajnos ezzel sok mindent nem lehet csinálni, max levágni rövidre, utána pedig ápolni. Egyèbkènt fodrász szőkítette? Nekem festett feketèből lett szöke, mesterfodrásszal, igaz sok pènz ès több hónap, de a hajamnak nem lett semmi baja.
2021. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ohh, köszönöm. Nem kell vágni, egyre rövidebb 😂 De már nagyobb része barna szóval hátha hamarosan újra hosszú lesz.

Igen, fodrász csinálta, nem mertem volna magamnak megcsinálni, szeretem a hajamat.

2021. febr. 28. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!