Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Többszöri szőkítés után...

Többszöri szőkítés után teljesen tönkrement a hajam, hogyan hozhatnám újra rendbe?

Figyelt kérdés
Fénytelen, fakó, töredezett, hullik, és ezáltal a dússágából is rengeteget vesztett. Egyszerűen káosz, rossz ránézni. Mit tehetnék, hogy újra rendbe jöjjön a hajam? Volt valakinek hasonló tapasztalata? Ha igen mit tudott tenni ellene? 21/L

2018. dec. 9. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd beken es noveszd le :(
2018. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szőkítették egyszer, és nekem is töredezett, és bár gondolom nem olyan mértékben károsodott mint a tied, de én a Garnier balzsamokat tudom javasolni, nagyon puhává és dússá teszi. Van kifejezetten szőke hajra is, de szerintem mindenképp kérd ki a fodrászod véleményét, ő látja a leginkább az állapotát.
2018. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még az jutott eszembe, hogy hajszárításnál vedd lejjebb a hőfokot. Egyszer láttam a tvben egy lányt, ő mondta, hogy gyönyörű szép egészséges haja van, mert sosem szárította még hajszárítóval. Na azóta ha tehetem én sem szárítom, vagy csak közép meleggel.
2018. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fesd vissza barnara es hagyd h lenojon. Hagyd beken minel tobbet, vagasd gyakran. Hordd laza kontyban. En allig erore visszavagattam, megnott vallig es aztan ujra allig erore. Azutan kezdett el normalis hajam lenni.
2018. dec. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Balayage technikával lett csinálva, így hálistennek nem az egész szőke. Próbáltam már a hajszárító mentes szárítást, de úgy talán még jobban hullik, valószínű teljesen elgyengült az egész hajam szerkezete. Vékonyszálú lett nagyon, ami rám abszolút nem jellemző. Kipróbáltam már nagyon sokféle sampont meg hajolajat, de egyiknek sem lett látható eredménye. A hajvégek töredezése miatt pedig teljesen lehetetlen, hogy nőjön a hajam, egyszerűen nem nő, hiába akarom lenöveszteni...
2018. dec. 10. 09:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De, no, csak most gyorsabb utemben torik mint ahogy no. De minden uj millimeter haj, ami nincs szokitve, egeszseges. A szokitett resz mar "halott", attol legjobb lenne megszabadulnod. Legyel turelmes, es kenj ra minel kevesebb dolgot, szaritsd minel kevesebbszer.
2018. dec. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták előttem semmitől nem lesz jobb sajnos... Folyamatosan vágasd vissza amíg le nem nő a szőkített rész mást nem tudsz tenni.
2018. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!