Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz arcbőrre melyik terméke...

Száraz arcbőrre melyik termékek jók amivel lehet esténként megmosni? dove szappant szoktam használni, de attól még szárazabb lesz.

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Nekem is nagyon száraz az arcbőröm én ilyen arctisztító stb nem használok csak simán vízzel megmosom aztán bekenem nivea arckrémmel az a kör alakú sötétkék az a legzsírosabb de volt már dove-om is testápoló nagyon száraz bőrre.
2021. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne mosd szappannal, attól persze, hogy csak szárazabb lesz. Száraz bőrre való arclemosót használj, pl. a cerave-nek a hidratáló lemosóját, az nagyon jó erre. Nem habzik kimondottan, de attól még jól tisztít és száraz bőrre szerintem tökéletes, nekem eddig ez jött be legjobban, pedig sok félét próbáltam már.
2021. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A cerave lemosója száraz bőrre, valamint fontos utánna a hidratálás, valamilyen tápláló arckrém, én itt is a cerave arckrémjét tudnám ajánlani.
2021. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor kipróbálom a cerave terméket.
2021. márc. 4. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!