Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki hullottak a pillaim a...

Ki hullottak a pillaim a muszempillatol, rövidek és irtó kevés is. Ricinius olajat fogok rá tenni esténként, használni fog?

Figyelt kérdés
Mivel turbozzam meg? Mondjuk kókusz olaj, valami vitamin vagy hasonló? Nagyon csúnya, nagyon rövid, valami gyors megoldás kellene.

2017. febr. 13. 19:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Jelentem a válaszod, kíméljenek az ilyenek emberek!
2017. febr. 13. 21:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Most pont lehet kapni a gyogyszertarban kifehezetten szempilla noveszto cseppet. Szerintem a ricinus olaj nem sokat er mert en hajra meg szemoldokre probaltam de nem segitett. A vitamint el tudom kepzelni hogy segithet:D de amugy biztos vissza no de barmit csinalsz kell neki ido osztalytarsamnak is ki hullott a muszempillatol es fel ev alatt vissza dusult
2017. febr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :€
2017. febr. 14. 08:56
 4/5 anonim válasza:
Dm-ben tudsz venni alverde szempilla növesztő szérumot, ezer forint körül van. Olyan mint egy szempillaspirál, esténként kensz a pilláidra, biztosan meglesz a hatása. Ricinusolaj is hatásos. Én személy szerint nem szeretem használni, rossz érzés a szememre kenni, utána ragad az olajtól.
2017. febr. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Viszont ha téged ez nem zavar, akkor használd nyugodtan, 3 hét után már szép eredményt lehet vele elérni. 250 Ft körül van a legkisebb üveg, egy próbát mindenképp megér :)
2017. febr. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!