Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthaj vélemény, tapasztalat?

Póthaj vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok, akinek világ életében vekonyszalu, ritka haja volt. Mostanában elkezdtem azon gondolkodni, hogy szívesen kiengedném végre a hajgumiból, viszont nem valami szép. Szeretnék hosszabbítani rajta és egy picit dúsítani, mivel nekem tényleg szükségem van rá. Gondolom nem nagy probléma ha néhány mű tincs is van benne főleg úgy, hogy semmi más mű nincs rajtam. Mit gondoltok? Illetve melyik módszer lenne a legjobb? Csatosat nem szeretnék.

2021. febr. 28. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Van akinek úgy kihullik mint egy újszülöttnek, és pár hosszú szál kb mint a testszőr meg van hagyva, férfiak esetében sokkal egyenletlenebb, és mégis jó, bár általában szakállal lehet kompenzálni, a nőknél meg konttyal aki akarja. Na már most a haj pótlás az kevésbé megszokott, ha hormonális probléma miatt ritkult akkor gyógyszerrel lehet sűríteni, vagy fölvarrja a plasztikai sebész, de szerintem a vitamin sem árt. A te esetedben azt javasolnám hogy egy fél centit vágjál minden hónapban, és így sűrűn is vágod és nem is lesz rövid, megerősödik, csak az utolsó fél centi ha frissül, már könnyebb lesz a töve is.
2021. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!