Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát ajánlotok...

Milyen frizurát ajánlotok tabló képhez?(többi lent)

Figyelt kérdés

pénteken lesz a tabló fotózásom és nem tudom milyen legyen a frizurám.


szerintetek?


így nézek ki:

[link]



2021. márc. 1. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Göndörítsd be laza hullámokba, elölről végy 2 tincset és kösd őket hátul össze.

Én is ilyen hajat akartam, csak volt frufru is, azzal túl soknak éreztem.

2021. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy laza hullámokat ajánlanék én is, vagy esetleg az a fonat sem rossz ami a képen is van.
2021. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne legyen túl extra, hiszen ez a tablókép fog emlékeztetni a sulis énedre. Ha teljesen máshogy fogsz kinézni, mint a hétköznapokban, nem lesz pontos emléktárgy. Szerintem ahogy alapból szokott lenni, az a legjobb.
2021. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy #4nek igaza van, de én úgy álltam hozzá, hogy ez egy nyilvános emléktárgy, amit évtizedeken át láthatnak majd a suli folyosóin, így eléggé más voltam rajta, mint a sulis éveim alatt tőlem megszokott külső.

Mondjuk nem tudom, kinél hogy van, de a mi iskolánkban jellemző, hogy kb a fél évfolyam stílust vált 12.-ben😂

2021. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!