Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ti mit gondoltok erről...

Lányok ti mit gondoltok erről a hajról?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik és ilyet szeretnek csináltatni de kiváncsi vagyok mások mit mondanak.

[link]

[link]

19/ fiú



2021. márc. 3. 09:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
14%
Sokkal jobb lenne a tarkopasz szerintem.
2021. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%
Nekem tetszik, ázsiaiakon nagyon jól néz ki ez a haj, de európai fejformához nem biztos, hogy jól áll. Mindenesetre egy probát megér.
2021. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%

Koponya formájától függ az, hogy kinek milyen haj stílus áll jól.


Nekem személy szerin a hosszabb, göndör fürtök tetszenek a legjobban egy fiún, de mondom, biztos lenne olyan fiú, akinek meg ez nem állna jól nagyon.


Szóval emberfüggő :)))

2021. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%

Előző vagyok.


12. Ezt az "európai fejforma" dolgot nem nagyon értem. Mindenhol élnek kerek fejű emberek, ahogy ovális, téglalap és szíva alakúak is xddd. Ez nem népocsoporttól függ :DDD


Se egyébként elgondolkodtam, és igazából nekem ez a konkrét hajstílus nem tetszik.

2021. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
31%

Szeritnem is ázsiaikon mutat ez csak jól.


Előző, de, rassztól függ. Teljesen más a tesfelépítése is egy negridnek, egy ázsiainak és egy európainak is. Az ázsiaiak felsőteste hosszabb mint a miénk, rövidebbek a lábaik, az orrcsontjuk nem emelkedik ki az arcukból, a fejük formája is más.

2021. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha ügyes vagy photoshopban, akor érdemes azzal megcsinálni először, hogy hagyon állna neked, ha meg nem akkor előtte kérdezz meg egy fodrászt, hogy mi a véleménye. Ők azért jobban el tudják neked mondani mi állna jól. Egyébként igen ez egy ázsiában divatos haj, itt inkább rövidebb felül. Kedves 1-es válaszoló, az, hogy valaki egyedi és fel meri vállalni azt nem kinevetik, hanem érdekesnek tartják. Ha ezt önmaga is cikinek érzi, akkor fogják kinevet, ha meg nem akkor inkább különleges lesz. Sztem különlegesnek jobb lenni, mint teljesen átlagosnak :)
2021. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
39%

Nekem nagyon is bejön az ilyen hosszú, de mégis vágott haj.

20L

2021. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
89%
11. vagyok: volt a kérdés, hogy mit gondolok róla, én adtam rá egy választ (és tényleg sokkal jobban tetszenek a tarkopaszra borotvált pasik). Nem tudom, miért kellett lepontozni.
2021. márc. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Te döntésed ha akarod csináltasd meg, de vannak olyan sidecut frizurák vagy pixie hajak amiktől nem úgy nézel ki mint egy észak koreai kém.
2021. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok most látom hogy fiú vagy xdd. Azt hittem lány vagy sry
2021. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!