Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az első ősz hajszál utan...

Az első ősz hajszál utan milyen gyors a megőszülés folyamata?

Figyelt kérdés

Ma megtalaltam az elso ősz hajszalamat. Egyetlen egy!! Ez azt jelenti, hogy most elkezdek őszülni? Tapasztalatok?

Az első ősz hajszal megtalalasa utan milyen gyorsan őszültetek meg?


Van esely arra, hogy ez csak egy hajszál volt es még van időm? :)



2021. márc. 3. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Nem fogsz hirtelen ősz lenni, nem hiába nem látsz embereket őszhajjal szaladgálni huszonévesen. Nekem is elkezdett még tizenéves koromban őszülni, de azóta csak 1-2 kisebb tincs ősz + pár hajszál. Nem kell aggódnod :)
2021. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De en 38 eves vagyok...
2021. márc. 3. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de huszonévesnek gondoltalak. :D Ne aggódj akkor se, 38 évesen is bőven jól lehet kinézni, ha meg még csak most találtad az első őszhajszálad, akkor még bőven van idő a gyarapodásig. Ha zavar, használj hennát, ápolja a hajat és elfedi az őszhajszálakat(fekete vagy barna haj árnyalatoknál működik)
2021. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi....:)termeszetes a hajszinem, es nem szeretnem festeni ( egy hajszal miatt), de ugy eleve sem...ezert aggodom! Regen meg 18 evesen tonkretettem a hajam es azota felek a festestol.
2021. márc. 4. 08:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért is ajánlottam a hennát, az tényleg ápolja és fedi az őszhajszálakat. Alapvetően fényesebbé teszi a hajat.
2021. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!