Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan kozmetikust keresek...

Olyan kozmetikust keresek Budapesten, aki minőségi festékekkel dolgozik, szép ívben rajzolja a szemöldököt és a tartós szempilla, szemöldök festés színe nem 3 napig, hanem 3 hétig tart. Melyik kozmetikushoz fordulhatnék? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. A belvárosban, vagy az Örs vezér tere környékén, vagy a XVII. kerületben keresem leendő igényes kozmetikusomat. Megmondom őszintén, nagyon unom már, hogy otthagyok 3500 forintot és a tartós szemöldök festés színe max. 2-3 napig látszódik, nem pedig 3 hétig.

Mielőtt valaki ideírja, hogy a szemöldököm biztosan nem jó, stb., leírom, hogy amikor valóban minőségi festéket tesz rá a kozmetikus (a sok alkalomból kb. évente egyszer…), akkor tényleg kb. 3 hétig tart a színe. A gond ott van, hogy nem ilyet tesz rá, pedig többször kértem már rá.

Sokat segítenétek, ha ajánlatátok egy korrekt kozmetikust. Köszönöm szépen!



2021. márc. 3. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Na várjunk csak.

A szőrről kopik le 3-4 nap alatt, vagy a bőrről?

Mert az természetes hogy a bőrön nem marad meg. Nem is ez a lényege.

Ha azt szerednéd, hogy a vőrön is látszódjon, akkor olyan kozmetikust keress, aki csinál hennás szemöldök festést. Az jobban fennt marad.

2021. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda ostobakivanalom ez.most oszinten. Ez nem hajfestek. Teljesen mas az osszetetele, nem veletlen, hogy nem 3 hetig tart.az durva lenne....akkor annak a festeknek mibol kellene lennie, hogy 10-15percet van rajtad es 3 hetig megfogja? Tetovaltasd ki...microblading 1 evig tart kb. Utana kikopik...
2021. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, köszönöm! Úgy értem persze, hogy a szőrről is lekopik teljesen.

De, szerintem épp a tartósság a lényege, azért hívják tartós szemöldök festésnek.

2. válaszoló. A kulcsszó az ostoba. Ezzel kifejezted azt, amilyen a válaszod. Köszönöm a minősítést. Igaz, inkább segítő hozzáállást reméltem, de sebaj. Mint a fentiekben is említettem, de: tartott már pár hétig korábban, amikor normális minőségű festékkel festette.

Ha valaki tud/szeretne még segíteni konkrét kozmetikust említve, szívesen olvasnám. Köszönöm.

2021. márc. 3. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne sertodj meg, nem akartalak megserteni. Sokan kozmetikusok a refectocilt hasznaljak, az az uralkodo marka, hat az sem tart 3 hetig, de nem is hallottam olyat ahol ezt igerik. Miert nem tetovaltatod ki? Termeszetes szemoldokhoz megszolalasig hasonlot tudnak mar kesziteni. Anyagilqg sem eri meg festegetni.
2021. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tetko ?

[link]


O tehetseges!!

2021. márc. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem is tudtam, hogy 10-15 percig van rajta a delikvenseken az a festék, de ha így van, akkor meg is van a válasz rá, miért tart rövid ideig. Így nem lehet csodát várni.

Szerintem csináld meg a szemöldöködet magadnak hajfestékkel. Fél óráig hagyd rajta, ahogy hajon is szokás. A szempilládat természetesen ne kezeld hajfestékkel, meg ne is magadnak csináld.

2021. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!