Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fül alá érő hajból mikor lesz...

Fül alá érő hajból mikor lesz picit váll fölötti?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném magamból kiírni ezt az egészet, mert nem birom már. 2 hete lassan voltam biohairban fodrásznál. Csak annyit kértem, hogy kicsit vágjon a végéből, mert a sok szőkítés miatt nagyon el van törve, ezt szeretném lenöveszteni. Mondtam neki, hogy egy rövidebb kleopátra legyen, képet is mutattam neki. Errefel össze-vissza kaszabolta a hajam, egyszerűen minden egyes nap sírok, ha tükörbe nézek, komolyan mondom. Nekem nem volt SOHA váll felé érő hajam.

Megpróbálom szemléltetni, most milyen:

kb ez van most [link]

és ilyenre szeretném júliusra: [link]


Nagyon el vagyok keseredve. Szakítás után vagyok , csak egy kis frissítést szerettem volna. Mondtam is a szalonban, hogy ezt nem fogadaom el. Azt mondják, még vágnak belőle... Hát persze... Szóval nagyon remélem, lesz hasonló hajam. Nekem havi 1.5 cm-t szokott nőlni. Most vettem Alpecint is. 3 hét alatt a múltkori festésből 1 cm lenövést látttam, remélem jól láttam. Kérlek kicsit vigasztaljatok. Egyébként sajnos az én hajam nem olyan jó, mint azon a képen, csak hasonlít rá. Hát nagyon ki vagyok borulva, hogy őszinte legyek.


2021. márc. 4. 11:49
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Kb ez lenne a cél őszre vagy ősz végére. [link]
2021. márc. 4. 15:04
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Átérzem a helyzetedet. Én is jártam így ahogy te csak nekem mellig ért a hajam és mondtam neki hogy egy 2-4cm-t szeretnék vágatni a végéből DE úgy hogy maradjon egyenes. Erre szó szerint ugyan olyan lett a hajam mint neked. Egyeneshez még csak köze sem volt. Én abban az időben egy nagy mélyponton voltam. Gondolkoztam kicsit és arra jutottam hogy ha inkább kiegyenesítem a hajvégeimet akkor jobb lesz mintha össze vissza valahol hoszabb valahol rövidebb haj nőne.

Végül vágattam egy másik fodrásszal egy tő egyenes Kleopátrát. Igaz hogx kicsit rövidebb lett de megértő volt a fodrász és nem vágott sokat. Hozzáigazította csak a többihez.

Szerintem nekem ez egy nagyon jó döntés volt. Csak ajánlani tudom neked is

2021. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Köszi. Hát.most hagyom , nőljön

. Végül visszanőtt a hajad? Nagyin de nagyon szomorú vagyok..szakítas, hulye fodrász.

2021. márc. 4. 15:16
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
"Végül visszanőtt a hajad?" Átérzem a problémád de ez csak haj, ami miért ne nőne vissza? :D Nem rossz indulatból de ez legyen a legnagyobb problémád az életben. Mindenkinek volt már elcseszett haja, nekem is, és láss csodát életben vagyok.
2021. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Láttad az utóbbi képet? A kislányom apja vágta a végét. Enbyit erről. Persze nyilván. De most nem tudom mi fáj jobban..ez s haj vagy a szakítás. Júliusban lesz szulinapom. Azt remélem addig megnől olyan 6- 7 centit.
2021. márc. 4. 16:39
 16/25 anonim ***** válasza:

12es vagyok. Igen megnőtt. Azóta mell alá érő és nagyon egészséges.

Én azért vágattan bélőle a rosz fodrász után mert egyszerűen ahogy te is mondtad "sírtam amikor a tükörbe néztem" hidd el nekem sokkal jobb volt úgy látni magam hogy nem egy összevisszaság van a fejemen hanem egy szép egyenesre vágott, elegáns hajkorona.

2021. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt nőtt vissza? :) én megint sírtam egy sort. Hó végén megyek kiigazíttatni. Ma beszéltem egy fodrásszal.
2021. márc. 4. 17:32
 18/25 anonim ***** válasza:
Hú. Pontosan nem tudom mert eléggé padlón voltam és összefolytak a napok de jóval hamarabb mint amikor direlt csak növesztem és hagyom
2021. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Hát én is padlón vagyok :( de komolyan. Lehet májusra már lesz egy kis kleopátra haj ebből. Halljátok... már az a parom is, akivel most szakítottunk, mondta mire újra találkoznánk szep ledz, megnől.
2021. márc. 4. 18:26
 20/25 anonim ***** válasza:
80%
Úristen ilyen észjárással durva, hogy neked még gyereked is van...
2021. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!