Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen rövid hajat vágasunk...

Milyen rövid hajat vágasunk vágasunk húgomal?

Figyelt kérdés

Ugyanojan hosszú szöke hajunk van.

Mindig együtt járunk fodrászhoz 1 éve levágták mindketten váligéröre de most egy sokkal rövidebb hajat akarunk.

Ehez várunk ötleteket konkrét elképzelés nincs legyen rövid akár lehet felnyirt.

Köszönöm a segítséget!



2021. márc. 5. 17:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Majd küldök képet hószú köszönöm az ötletet.

neked milyen hószú volt a hajad a vágás elöt?

2021. márc. 5. 21:35
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem a vállam alá ért pár centivel de már nagyon untam. Ha küldesz majd képet a végeredményről akkor megmutatom én is hogy nekem milyen.

És nagyon szívesen

2021. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Neked nem volt nagyon szokatlan amikor rövid lett nekem amikor derékig erőről

lelet vágva Válig erőre az is nagyon fura volt.

Elegé izgulok a holnapi nyirás mitat!

2021. márc. 5. 21:43
 14/18 anonim ***** válasza:
Természetesen szokatlan volt de nem rosz értelemben. Nagyon tetszett már akkor is.
2021. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Megtörtént a vágás!

Olyan lett mint amit #3 mas küldőt tarkónál és két oldalon 1 milisre felgépelve.

Most lett az enyém készen húgomnak épen most vágják le a copfját.

Egyenlőre kicsit fura érzés de tetcik.

köszönöm a segítséget!

2021. márc. 6. 14:01
 16/18 anonim ***** válasza:
Örülök neki hogy nektek is tetszik? Meg tudod mutatni? (ha nem szeretnéd ide kirakni akkor privátban is küldheted)
2021. márc. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Holnap csinálokrola fotót majd átküldöm . Egyelőre fura hogy nem log le semi haj és mindig odanyulok és meglepőnek hogy rövid a hajam . De Egyépként telik.😀😀
2021. márc. 6. 19:08
 18/18 anonim ***** válasza:
Minden elismerésem a tiétek! Bátrak voltatok és meg is lett az eredménye. Biztos szuperül áll neked és a húgodnak is :)
2021. márc. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!