Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ma szőkítettem mikor...

Ha ma szőkítettem mikor festhetem a hajam?

Figyelt kérdés
Ma szőkítettem a hajam és utána festettem de kicsit foltos lett, nem vészes. Sötétszőke a töve és a vége, a közepe 1-2 árnyalattal sötétebb. Középbarnát szeretnék. Mikor festhetem be? 2 hetet gondoltam várni. Vagy többet kellene? És hogy ne legyen foltos, szőkíteni kellene még vagy ha sötétebb színt akarok akkor nem kell szőkíteni elég csak festeni? Fodrász mit csinálna vele?
2021. márc. 6. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Az eredeti hajszíned sötétbarna vagy fekete volt vagy miért kellett szőkíteni? Nem vagyok fodrász de szerintem várj vele 2-3 hetet és akkor festheted, tovább szőkíteni meg semmiképp ne szőkítsd mert csak tönkreteszed vele a hajad
2021. márc. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az eredeti hajszínem barna, de feketére volt festve, ezért szőkítettem. A szőkítésre csak amiatt gondoltam, hogy egységes legyen a színe. Nem vagyok benne biztos, hogy hogyan lenne jó. Kérek egy időpontot a fodrászhoz, mire kinyitnak pont jó lesz. Csak tudni szerettem volna mit csinál majd a hajammal.
2021. márc. 7. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!