Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell csinálni egy pattanás...

Mit kell csinálni egy pattanással?

Figyelt kérdés

A, amikor még csak piros gyulladt púp


B, amikor már sárga "sapi" van rajta


Kinyomni, otthagyni, hámlasztózni?


2021. márc. 7. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Saját eset:

Hagyom magától kijönni, le száradnim nem nyomom ki, mert megmarad a helye 😕

2021. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első esetben nehogy megpróbáld, legjobb ha nem piszkálod. Párszor volt, hogy nem bírtam megállni és mindig megbántam, mert csak rosszabb lett utána. Ha már sárga és tudod hogy kell jól kinyomni, akkor megpróbálhatod (csakis tiszta kézzel), de ha nem jön könnyen, inkább hagyd.

Kémiai hámlasztót ettől függetlenül használok a teljes arcomra rendszeresen, nem csak akkor kerül elő, ha éppen van pattanásom és nem csak arra kenem. De vannak direkt erre való krémek, tapaszok, ha ilyenre gondolsz, akkor az is jó megoldás rá.

2021. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én mindíg ki szoktam nyomni,és nem marad nyoma maximum ha nagyon kikaparom akkor sebes lesz. Annyi hogy utána le kell törölni micellásvízzel
2021. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!