Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Még ki nem jött pattanással...

Még ki nem jött pattanással mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Érzem, hogy holnapra lesz egy pattanás az arcomon. Nem tudom valamivel megakadályozni a kijövetelét? Esetleg enyhíteni, hogy ne legyen majd nagyon "erőszakos"?

2018. szept. 2. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Tonikozd le esetleg, vagy a helyét szúrd ki egy tűvel.Nem tudom hogy jársz-e suliba, de a helyére majd tegyél a szokottnál több alapozót, púdert stb.

Ha nem sminkelsz, akkor tisztítsd ki.

2018. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
33%
A sminket hagyd ott ahol van. Isten ments hogy alapozot meg pudert tegyel ra. Meg rosszab lesz.hasznalj inkab valami arcmaszkot. Én lattam egy videoban hogy egy csaj zoldsegekbol csinal arcpakolast es neki bevalt.
2018. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Szúrkálni inkább magamnak nem szurkálnám, viszont akkor nézek gyorsan valami diy arcmaszkot.
2018. szept. 2. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Teafaolaj jó rá vagy jegeld.
2018. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igyál zöld teát! Nekem másnapra hat. Jó erős antioxidáns.
2018. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!