Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balea termékekről mi a vélemén...

Balea termékekről mi a véleményetek? Van ami bevalt, van ami nem, stb?

Figyelt kérdés
En amugy szeretem oket, pl kremek tekintetében. Sampon, balzsam semmi extra. Tusfurdo az viszont szar volt, nem is lehetett erezni kesobb az illatát. Szoval azert vegyes, valami jo, valami nem. Ti hogy vagytok vele?
2021. márc. 9. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a száraz bőrre való kéz- és lábkrémeiket használom - szerintem nagyon jók (10-25% urea tartalmúak).
2021. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dezodor nekem hatékony volt, de alumíniumos, így már nem használom. Aftershave jó, borotvahab jó.
2021. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a borotválkozás utáni krém a kedvencem. Szeretem a tusfurdoit is.
2021. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Arckrémet használom borotválás után és kiváló
2021. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A borotvagél (sensitive) sztem tök jó.
2021. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Régebben nagyon sokat használtam, aztán visszatért a gyerekkori ekcémám így esélytelen már használnom őket. A kézkrémek nem voltak rosszak, de utólag belegondolva nem tett egyik termék sem csodát. Ideig-óráig jó illatuk volt és kb ennyi.
2021. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nehany termék nekem nem vált be számomra gagyi, de pl törlőkendőt, folyékony szappant, tus és habfurdo ilyesmiket szeretem mai napig veszem.

Igazából eléggé vegyes igen es kinek mi hogy épp ebbol vagy abból.

2021. márc. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Vettem régebben párat ebből a "márkából" de gagyi, vizezett színezett vacak. Semmire nem jók, max szép a csomagolás. Azért viszont nem adok ki pénzt. Olcsó húsnak...
2021. márc. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen amugy, a csomagolasuk nagyon szep szamomra es emiatt sokszor elcsabulok

Azert van 1-2 jo cucc is, pl arclemosojuk(amit sminklemosonak is használok) tok jo 500ftert, a tobbi 2-3000 ft-os helyett.

2021. márc. 10. 13:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerinted miért adja a többi márka 2ezerért? Biztos nem azért mert nem akarják eladni. Hanem az van benne aminek lennie kell.

Mi lehet az 500 forintosban szerinted, csomagolás, haszon, dizájn, az egész tartalom meg kB 200 Ft.

2021. márc. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!