Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajànlanàtok testàpolàssal...

Ajànlanàtok testàpolàssal kapcsolatos termèkeket?

Figyelt kérdés

elsőre is szoltak nekem, hogy test szagom van. Èn nem egyszeri alkalommal,hanem többször.

nem vagyok igènytelem ber. Reggel felkelek, tusolok, munkahelyen leizzadok, ugyhogy ott munkàtól függöen letusolok, àtöltözök, hónajstift, dezodor. ha sok a melo akkor csak adezodor, stift. Munka utàn megint tusolàs. Du. mikor megyek sportolni, előtte letusolok, utànna letusolok, este letusolok. Ruha 1 napot van rajtam, utànna szennyes, zokni alsógatya, polo, mindent vàltogatok, de így is szagom van, amit èn nem èrzek meg.

esetleg valami tanàcs mit tehetnèk màskèpp? vagy menjek dokihoz?


2021. márc. 10. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet túl sokat zuhanyzol, irritálod a bőröd stb. Szerintem figyelj a helyesebb táplálkozásra, folyadekbevitel vitaminok ásványi anyagok stb minden kozmetikai termékből kicsit vegyél és ha elfogy mindig mást próbálj ki, valtogasd (persze lehet hulyeseget beszelek😅) esetleg mehetsz dokihoz, vagy ha nagyon izzadsz menj gyógyszertárba van ilyen lötyi izzadasra az anyámnak nagyon bevált, esetleg babahintopor meg ilyenek. Izzadhatsz még attól is, ha nagyon szőrös vagy, vagy ha stresszelsz sokat ez esetben nyugtató teák, sport, megfelelő alvás, kikapcsolódás stb stb. Azt javaslom gyantaztasd esetleg a honaljad, vagy vágd rövidebbre jó minőségű kisolloval, hát esetleg szőrtelenítő krém 😃😅🤷‍♀️ meg ilyenek, de borotvaval szerintem ne. Használj öblítőt mosasnal, ha nem használsz meg kölni is mehetne szerintem. De biztos sok dolog van a neten erről

Remélem jobb lesz sok sikert.

2021. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!