Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajszín eltávolítására...

Fekete hajszín eltávolítására milyen módszert javasoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több, mint 10 éve vagyok fekete, eredeti hajszínem világos barna. Fenékig érő hajam van. Szeretném a lehető legkíméletesebb módon eltávolítani a fekete színt és barnára festetni. Aki ezen már túlvan, kérném a véleményét, tapasztalatát, hogy milyen módszerrel érdemes próbálkozni (fodrászra gondolok és nem házi praktikákra), nem szeretném ha tönkre menne a hajam. Kb. mennyibe kerülne egy ilyen kezelés? Illetve a kezelés után tényleg sárgás, és vöröses színt kap a haj? Válaszokat előre is köszönöm.

2021. márc. 14. 19:46
 1/6 anonim válasza:
78%
Olló
2021. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
És sok türelem.
2021. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én otthon csináltam (tudom, nem a legjobb ötlet, de nagyon erős, egészséges hajam van, tudatosan ápolom, csak a karantén közepette kicsit unatkoztam :D). Festékeltávolítót használtam kétszer. Az első alkalommal sötét vöröses szint kaptam. Hagytam pihenni két hétig, aztán újra festékeltávolítóztam. Ekkor inkább narancssárga lett, mint vörös, de világos volt. Ezután megint két hét pihenés, majd szőkítés, ekkor "honeyblonde"/sötétszőke lett. Ekkor festettem be középbarnára.

Nem mondom, hogy nem sérült a hajam, de utána egy kis alaposabb odafigyeléssel 3-4 hét alatt olyan lett, mint régen volt. :)

2021. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

keratinos kezelessel vilagosodni fog a szin


egyebkent erdemes lenne probalkozni a festekleszedessel, van tobbfele termek mar:

[link]

2021. márc. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Nullásgép, utána borotva.
2021. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kivéve az unatkozók, iszonyat vicces kommentjeit 😅
2021. márc. 15. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!