Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hüvely körüli részek öblítése?

Hüvely körüli részek öblítése?

Figyelt kérdés

Tudom, a hüvelyt nem szabad megmosni és öblíteni, de a körülötte lévő részekre vonatkozik a kérdésem:


Nem rögzített zuhanynál szerintetek elég az, ha miután szappannal megmostam a hüvely körül, öblítésnél egyik kezemmel széthúzom a nagyajkak közül az egyiket, és a másik kezemben tartott zuhanyfejből odairányítom a vizet? Majd a másik oldalon is ugyanígy. Vagy az a jobb, ha nem nagyon húzok szét semmit, hanem a vizet a kezemre engedem, és benyúlok az ujjaimmal (mármint a nagyajkak és a kisajkak közé)? Rögzített zuhanynál ez utóbbit szoktam öblítéskor, mert nem is nagyon lehet máshogy, de ha kézbe lehet venni a zuhanyfejet, akkor ti hogy szoktátok?


Kicsit furcsa kérdés, de nem tudom, más lányok hogy szokták.


2021. márc. 14. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Megfogom a zuhanyrózsát egyik kézbe, másik kézzel megmosom utána leöblítem, nem húzok szét semmit közben.
2021. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor csak kicsit benyúlsz és annyi?
2021. márc. 14. 20:37
 3/17 A kérdező kommentje:
És ha úgy csinálom, hogy széthúzás után odairányítom a vizet, de nem nyúlok be, akkor is leöblítődik rendesen, ugye?
2021. márc. 14. 20:40
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Kézzel lemosom róla a intim lemosót.
2021. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Eddig hogyan csináltad? Anyukád nem tanította meg kislánykorodban?
2021. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Eddig úgy csináltam, hogy rögzített zuhanynál benyúltam és úgy, nem rögzítettnél pedig ahogy írtam (széthúzás után öblítés, benyúlás nélkül).

De nem tudom, mikor melyik a jobb módszer.


Amúgy sajnos valóban nem tanítottak meg nekem ilyeneket :(

2021. márc. 14. 20:47
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Intim lemosóval mehet ahogy jól esik (az ésszerűség határain belül)
2021. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ne nyúlj be egyébként.

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

2021. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy hogy csinálod csak rendesen legyen megmosva mindenhol és utána rendesen legyen leöblítve.
2021. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Egy kicsit szoktam benyúlni a nagyajkak és a kisajkak közé. (a hüvelybe soha, ha erre gondoltál). Gondolom ezt lehet, mert ha rögzített zuhany van, be kell nyúlni az öblítéshez, az nekem nem elég, ha csak folyik rá a víz. Végül is szappanozáskor is benyúlok az ajkak közé.


Hát, már nem vagyok annyira gyerek...

2021. márc. 14. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!