Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hüvely körüli részek öblítése?

Hüvely körüli részek öblítése?

Figyelt kérdés

Tudom, a hüvelyt nem szabad megmosni és öblíteni, de a körülötte lévő részekre vonatkozik a kérdésem:


Nem rögzített zuhanynál szerintetek elég az, ha miután szappannal megmostam a hüvely körül, öblítésnél egyik kezemmel széthúzom a nagyajkak közül az egyiket, és a másik kezemben tartott zuhanyfejből odairányítom a vizet? Majd a másik oldalon is ugyanígy. Vagy az a jobb, ha nem nagyon húzok szét semmit, hanem a vizet a kezemre engedem, és benyúlok az ujjaimmal (mármint a nagyajkak és a kisajkak közé)? Rögzített zuhanynál ez utóbbit szoktam öblítéskor, mert nem is nagyon lehet máshogy, de ha kézbe lehet venni a zuhanyfejet, akkor ti hogy szoktátok?


Kicsit furcsa kérdés, de nem tudom, más lányok hogy szokták.


2021. márc. 14. 20:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
En szethuzon kicsit, intimlemosozok, es kezzel megtisztitom.
2021. márc. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Én nem használok intim lemosót, csak egy kevés tusfürdőt. Odairányítom a vízsugarat, meg használom az ujjaimat is. (Leginkább azért, mert kellemes.)
2021. márc. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12.: intim lemosót én sem szoktam... de akkor te is széthúzod?

Ujjak nélkül is le lehet rendesen öblíteni a vízsugárral, ugye?

2021. márc. 15. 03:00
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj valamennyire használni az ujjakat mert érezni kell hogy sikerült-e leöblíteni az összes szappant. Én felrakom az egyik lábam a kád szélére és úgy szoktam mosni, nem kell széthúznom semmit.
2021. márc. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Guggolva a legkönnyebb... Akkor eleve szétnyílnak ott a vonatkozó testrészek, és könnyen kiöblíthető az intimgél/szappan/egyéb.
2021. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok, nem szoktam széthúzni, anélkül is rendesen éri a víz. Guggolva vagy terpeszben ülve valóban egyszerű. Egyébként biztos hasznosak ezek az intim lemosók, de nekem a normális tusfürdők mellett nincs bajom. (Lepontozás miatt hozzáteszem.)
2021. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ha rögzített zuhany van, akkor azért benyúlok az ujjaimmal is. De ha kézbe tudom venni a zuhanyfejet, akkor nekem valahogy úgy kényelmesebb, ha széthúzás után csak a vizet irányítom oda, de az ujjaimat nem használom. Lehet, bennem van a hiba. :) Úgy érzem, így is leöblítődik a szappan, nem szoktam ott viszketni.


Valaki írt üzenetet, itt válaszolnék, hogy bioszórán nekünk nem vitték túlzásba az ilyen dolgok tanítását, csak annyiról volt szó, hogy mindennap kell tisztálkodni, de a hüvelyt békén kell hagyni. Mstól sem nagyon tudtam ezeket megkérdezni.

2021. márc. 15. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!